La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 678 Culés

1

Jak to dobrze ze Leeds pokonało to Sheffield. Mam nadzieje ze Sheffield pójdzie do spadku, dawno nie widziałem tak słabej personalnie drużyny. W tamtym sezonie byli wysoko bo zadna drużyna nie była przyzwyczajona do tak topornej gry jak Sheffield, górna piłka i nic więcej, napastnicy to tartak i nie dziwi mnie ze jeszcze w tym sezonie nie strzelili gola.

0

@ObiektywnyKibic121 Ja tam SHU nie życzę spadku, bardziej bym wolał, żeby tym trzecim było np. Burnley. Bo to, że polecą Fulham i WBA dla mnie jest oczywiste.

0

@ObiektywnyKibic121 chciałbym spadku Brighton, Butnley i to WBA też może spaść

0

@jeyx77x
Brighton gra świetna piłkę, powinni pokonać Chelsea i ManU, na 100% się utrzymają. Burnley i Sheffield mam nadzieje ze poleca, na nich się nie da patrzec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?