- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
0
Mam pytanie do osób korzystających z instagrama. Chcę sobie przypomnieć hasło poprzez wysłanie linku na maila to mam napisane, że konto z takim mailem nie istnieje. Kiedy jednak cofam się do logowania i jak wpisuję tegoż maila to jest napisane, ze taki mail jest już zajęty...
0
@masq Włamali Ci się. Sprawdź skrzynkę meilową czy miałeś jakieś dziwne logowania na Insta. Ja tak miałem 3 tyg.temu.
Ale korzystasz z tego Insta czy dostępu nie masz?
0
@norbi77 no dobra le co ja mam zrobić? nie, nie moge bo jest napisane, że konta z takim mailem nie istnieje.
0
@masq Po zawodach. Włamali Ci się i zmienili wszystko. Tak miałem.
Dopiero w skrzynce meilowej zobaczyłem, żo o 4 rano ktoś logował mi się na Insta z Rosji, a że nie zdążyłem zweryfikować, to przepadło i Insta nie miałem szans odzyskać. Założyłem drugiego i sprawdziłem to skradzione. Było tam już pełno obcokrajowców jako obserwujących i mogłem tylko to konto zgłosić. A miałem tam może z 8 fotek z moim psem w ciągu 3 lat.
0
@masq a zainstalowałeś u siebie może program Prisma do edycji zdjęć? Kiedyś miałem podobna sytuację właśnie po zaintalowaniu tego shitu. Mail zmienili na jakiś rosyjski. Napisałem do zespołu insta, że mi skradziono konto, kazali zrobić swoje zdjęcie z kartą na której był kod, który mi wysłali. I tak odzyskałem konto.
0
@gurales założyłem już nowe. ebau to pies
0
@gurales ja mam lewego insta i co chwilę ktoś mi się z Kambodży loguje, czyli mogą mi w końcu zajemać konto?
0
@Unikatowy pewnie prędzej czy później się z nim pożegnasz :D