- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1091 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
26
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1091 Culés
5
Wszyscy jak mniemam rozmawiają wyłącznie o Leo Messim, a tymczasem Milan niespodziewanie wychodzi na prowadzenie w walce o Sandro Tonalego informują o tym włoskie media między innymi Milan News, La Gazetta Dello Sport, Il Corriere Della Serra itd itd, co więcej w przeciągu dwóch dni transfer może zostać sfinalizowany.
0
@Chwytliwy pytanie jak Barca ma dokonać jakiegokolwiek istotnego transferu gdy 20% budżetu płacowego wisi w powietrzu?
0
@Chwytliwy super transfer mam nadzieję że milan wraca na dobre tory, jescze dobra 9 bo zlatan całego sezonu nie udźwignie i można walczyć
0
@Chwytliwy mimo wszystko trochę zaskoczenie. Zwłaszcza, że w Milanie będzie mu się obecnie ciężko przebić przez duet Kessie - Bennacer.
W Interze miałby chyba jednak łatwiej o minuty. Jednak w tym wypadku jakoś się nie dziwię, że nie idzie do Conte (pomijając już kto zrezygnował).
0
@cat_r37 Odszedł Biglia, Jack Bonaventura, Krunic też odejdzie, młodzi idą na wypożyczenie, Brahim Diaz będzie pewnie grać na skrzydłach, więc Tonali to dosyć potrzebny ruch. Oczywiście pewnie wróci Bakayoko więc lekko nie będzie, ale mam wrażenie, że to będzie dobrze poukładane.
2
@Chwytliwy z perspektywy Milanu ten transfer to obowiązek. Ale tak silna czwórka na dwa miejsca w składzie.. No ale przy tak napakowanym kalendarzu pewnie wszyscy dostaną swoją szansę.
0
@cat_r37 Co do Interu, został odpuszczony po ostatnim spotkaniu z Zhanghiem, Conte chce graczy na już z jakością, dlatego jutro pewnie wpadnie oficjalka Kolarova, a Kumbulla już został odpuszczony przez Conte i wraca temat Vidala do Interu.
0
@Chwytliwy Vidal i Kolarov zamiast Kumbulli i Tonaliego... Niesamowite, że jeszcze są kluby które się na niego nabierają.