- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 695 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 695 Culés
3
Ja natomiast w pełni popieram kroki podjęte do tej pory przez Messiego. Myślę, że w klubie musi panować naprawdę C****** atmosfera i widać to na każdym kroku. Od kilku lat ten klub marnieje w oczach, jest pełno afer, transfery robione praktycznie losowo, brak trenerów z prawdziwego zdarzenia, do tego niechęć wielu legend klubu do Bartomeu. Kto normalny chciałby siedzieć w tym bałaganie? Messi i tak już ciągnął ten wózek praktycznie sam od kilku sezonów.
3
@Nocturno to nieźle pociągnął ten wózek jak przez te ostatnie sezony zaliczyliśmy największe wpadki w "nowej" historii. Wiadomo, piłkarzem jest niesamowitym, sportowo dawał nam mnóstwo, ale może na poziomie relacji w szatni czy klubie pozycja "starej gwardii" stała się już zbyt mocna? Piłkarze zarabiają tutaj tyle że myślą że mogą sobie pogrywać i ustawiać trenera i cały klub pod swoje widzimisię.Jak ma problem ze ktoś chce sprzedać Suareza to droga wolna, on jest od grania a nie od zarządzania. To jaki pilkarze mają wpływ na klub to jest patologia.
0
@busquets5 A ja myślę, że za mało wiemy żeby oceniać skrajnie takie ruchy. Myślę, że gdyby dało się to zrobić inaczej to zostało by to zrobione inaczej. Przecież same ruchy Barto i Leo wskazują na to, że tam jest konflikt. Gdyby Panowie mogli zwyczajnie dogadać się, że Leo odchodzi to pewnie by się dogadali. Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi - tak sam ciągnął ten wózek ale sam czy z dwoma kolegami którym się chce nic nie zdziała na najwyższym poziomie co pięknie pokazał nam Bayern. I właśnie dlatego, że pozycja starej gwardii stała się zbyt mocna trzeba Leo pozwolić odejść. I tutaj mam dysonans poznawczy, część użytkowników twierdzi, że potrzeba zmian a kiedy zawodnik pokroju Leo chce odejść to chcą by mu to utrudniać. To nie jest pierwszy lepszy piłkarz ale nasz najlepszy wychowanek w historii, dlatego moim zdaniem powinien być potraktowany jak Legenda.