La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1346 Culés

1

Co tu się dziwić odejściu Messiego! Albo temu że chce tego słynnego zwycięskiego projektu! Czy na prawdę ktoś wierzy że Koemann da rade zrobić tu rewolucję? Wielki piłkarz ale koło wielkich trenerów to na razie tylko stał. Poza Holandią żadnych sukcesów ale i jakiegoś wypracowanego stylu. Co do samego składu - czy mozna oczekiwać że nagle Fati, Cou , Griezz , Jong załapią formę lub czy Trincao , Pedri bedą udanymi transferami i nie zje ich presja Camp Nou ? Funduszy na transfery nie ma , sprzedazy zawodnikow z klubu nie ma , bałagan w strukturach dalej ogromny. Wszystkie afery Bartomeu, które uderzały w piłkarzy , co roku zmiany w pionie sportowym. No i sam Koemann który został wyznaczony na tego który powinien zrobić porządek. Potrzebny ? Oczywiście że tak ale nie możemy żegnać zawodników, którzy zapisali się w historii tak jak robił tu "wyszydzany" Real. Czy na prawdę nie mozna było pożegnać/przekazać informacji 3 najlepszemu strzelcowi w historii klubu inaczej niż w 60 s rozmowie telefonicznej ? Sam Koeman który jeszcze nawet nie jest oficjalnie trenerem , ponieważ oficjalnie nie został zwolniony Setien. Bartomeu który chcąc zrzucić winę na Messiego mówiąc że się poda do dymisji! Co to zmieni skoro on sam i tak by niedługo odszedł a piecze przejął jego kumpel z obecnego zarządu. Czy na prawdę Messi nie ma powodów do odejścia?

0

@PatrykBarca
rozumiem że mistrzostwo Holandii czy 1/4 LM z Ajaxem to żaden sukces?

dziecko sprawdź najpier fakty a nie siej tutaj niepotrzebnej nikomu propagandy

0

@lucca87 Chłopie masz wyraźnie napisane że POZA HOLANDIĄ. Pracował też w Hiszpanii czy Anglii i tam wszędzie był zwalniany! Ot taka propaganda

1

@PatrykBarca Aha, Koeman miał polecieć z kwiatami na Ibizę, żeby Suarezowi powiedzieć, że od dwóch lat kopie się w czoło, że jest za gruby i nic z tym nie robi, więc dlatego niech szuka sobie klubu.

1

@PatrykBarca W Valencii rządził twardą ręką i odstawił na ławkę gwiazdeczki, które zaczęły bunt w zespole, co przełożyło się na słabe wyniki. Zarząd musiał go zwolnić, bo połowy ekipy nie wywalą. Ale mimo zawirowań, to puchar króla zdobył.
Na drugi raz dowiedz się więcej niż patrzeć tylko na tabele. Z Southampton 6 miejsce to zły wynik?

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrykBarca
Hiszpania - Valencia puchar króla:)

dziękuję do widzenia, sprawdź dziecko najpierw dane apotem się wymądrzaj

1

@norbi77
daj spokój to jakiś dzieciak, myślał chyba że z Southampton wygra mistrza i LM:)

1

@norbi77 Ja pamiętam bardo dobrze czasy gdy Koeman był w Valencii. Mozna sobie zarzucać teraz czy to wina buntu czy sam Koeman był mało elastyczny. Fakty sa natomiast takie że w 80-90% wyrzucali go z klubu po 1 sezonie. Idąc tym tokiem myślenia wygląda to tak jakby zarząd go zatrudnił również na taki okres, aby sobie nie brudzić rąk. Przyjdzie narobi czystek, sportowo będzie co najwyzej srednio i wywali go nowo wybrany prezydent. A co do kwiatów , to chyba poleciałeś. Nigdzie nie negowałem tu jego obecnej przydatności ale nie róbmy sobie jaj że takie traktowanie jest okej. Dzwoni mówi że ma mu cos waznego do przekazania i chciałby sie spotkac. Po czym sie spotykaja , dziekuje mu za zaslugi dla klubu i mowi jak wyglada sytuacja. Cieżko ? No chyba nie..

0

@lucca87 Jak ja ogladalem pilke to Ty na groszki "turlu turlu" mówiłeś synek. Nie oczekiwalem od niego zwyciestwa ale to ze w 80-80 % klubow był max 1 sezon i ze z 5 klubów go ZWALNIANO chyba o czymś świadczy...

1

@PatrykBarca Czyli telefon do Suareza zły, ale fax od Messiego to już spoko? Fajnie.

1

@PatrykBarca A wziąłeś pod uwagę, że styl/filozofia Koemana nie działa w Anglii? Skoro w Holandii mu szło, to znaczy, że potrzebuje zespołu technicznego, a nie drewnianego. Myślisz, że co osiągnąłby Guardiola z Southampton czy z Evertonem?

1

@PatrykBarca
kolega niżej ci już napisał, odnośnie stylu Koemana

zwolniono ale jednak sukcesu osiągał dosyć duże jak na te kluby

w Barcelonie też go może zwolnią, ale jeśli osiągnie choć tyle co LE, to też z chęcią zobaczę jak go zwalniają po 3 sezonach, gdzie 2 pierwsze pełne sukcesów i we wszystkich był jakiś puchar:)

ciężko w to uwierzyć bo wypowiadasz się często jak niedojrzałe dziecko

0

@norbi77 Nigdzie nie powiedziałem że faks jest dobry. Tak czy siak się nie robi i tyle. Nie ma co szukac usprawiedliwień zwłaszcza ze chodzi o 2 inne osoby. A rozumiem ze filozofia Koemana moze działać tez tylko w Holandii :) Z Valencia zdobył PK , ale w lidze mieli więcej porażek niż zwyciestw. Mysle za na Camp Nou nikogo nie zadowoli dublet w postaci PK i Pucharu Gampera...

0

@lucca87 Ciezko zeby został tu 3 sezony skoro prócz Holandii nigdzie tyle nie zabawił. Z Valencia wygrał PK ale tu nikogo to nie zadowoli . Prędzej nie wygra nic i zostanie zwolniony niż zostanie tu 3 lata. Tak to wygląda statystycznie...

0

@PatrykBarca Jak z Valencią miał coś ugrać jak Canizares i reszta starej gwardii buntowali zespół i musiał stawiać na niedoświadczonych młodych, bo reszta sabotowała mecze?

1

@PatrykBarca
a w Valencii Puchar Króla to mało?:) 1 z 8 w historii na kolejny czekali do zeszłego roku.

statystycznie to stojąc obok kobiety masz z nią po jednej piersi - więc statystykę to można sobie wsadzić wiesz gdzie

jedynym faktem jest że nie trenował nigdy klubu o takiej renomie i możliwościach i to jest fakt

0

@lucca87 Zgadza sie , nie trenował więc doświadczenie mizerne...Tak czy siak tu nikogo Puchar Króla nie zadowoli.

0

@norbi77 Czyli jednak taki szef a z szatnią sobie nie poradził. Wszyscy źli , tylko Koeman dobry...

0

@PatrykBarca Kogo wcześniej trenował Guardiola?
Kto był słabym trenerem w Romie? Enrique.
Jakie wyniki osiągnął w MUtd Mourinho?
Jak widzisz nie ma reguły.

0

@PatrykBarca Pokazał jaja, bo im nie ustąpił i wygrał puchar króla. Mało?

0

@norbi77 Po czym obcieli mu jaja i zwolnili...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?