- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 744 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 744 Culés
8
Koncept arty z nowego Dragon Age:
BioWare wraca do swoich korzeni - zadne MMO (SWToR) czy online FPS (Anthem), tylko RPG/action RPG!
@macio_944 @SHIBA @Jakchcesz @Misanthrope
2
@YoNoEntiendoNada Ze starego Bioware została już tylko nazwa.
1
@YoNoEntiendoNada biorąc pod uwagę ich ostatnie projekty, nawet poza Anthem. Ale Mass Effect Andromeda czy Dragon Age Inkwizycja to mają reputacje do naprawy. O ile Dragon age jeszcze zły nie był ale do ich poziomu z poprzedniej generacji wciąż dużo brakowało. Liczyłbym na nich gdyby nie to, że z oryginalnej obsady robiącej ich legendarne gry to chyba nikogo nie zostało :)
P.S jak zobaczę gameplay dzisiaj na ONL z elden ring to skisne :D
1
@YoNoEntiendoNada Materiał, który puścili był trochę takim materiałem oczyszczającym ich wizerunek. W sensie: pokażemy naszych ludzi i pokażemy żeśmy są fajni :P
Tak czy siak im kibicuje, fajnie jakby im ten Dragon Age wyszedł. Trzymam kciuki.
2
@YoNoEntiendoNada Jak ja bym chciał, żeby nowy DA robił taką robote jak 1 część... Oj grało się :D
2
@Ingiel Oj, strasznie wyczekuje Elden Ring! Mam nadzieje, ze hype nie bedzie wiekszy od jakosci tego tytulu!
@macio_944 @Jakchcesz Ogolnie to sie zgadzam z wami wszystkimi - trzeba byc ostroznie optymistycznym jesli chodzi o BioWare, ale naprawde chcialbym by wrocili do dawnego poziomu. Zawsze bede mial sentyment za KotORa, ME i DA oraz Baldur’s Gate
2
@Jakchcesz Dokładnie. Grałem we wszystkie części ale do Origins wracałem chyba 4 razy, świetna gra.
0
@YoNoEntiendoNada Polecam Mortal Shell, mega fajny soulsike wydany przez małe studio. Inspiracje soulsami widać od razu i naprawdę przyjemnie się gra. Jak lubisz tego typu gry to sprawdź koniecznie :)
P.S A może Bloodborne 2 na PS5 ?
0
@YoNoEntiendoNada Ja bym tam wolał powrót do Baldura a raczej coś podobnego, tylko kto tam jest kompetentny by podnieść taki tytuł. Bo twór Larianu nigdy Baldurem dla mnie nie będzie