- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1137 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
3
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1137 Culés
11
Zastanawiam się jak głupim trzeba być aby wierzyć że policjanci postrzelili gościa z nożem odmawiającym wykonania poleceń który zmierzał do schowka w samochodzie gdzie mógł mieć broń po tym jak wywrócono cały kraj do góry nogami bo zginął jeden czarny bo są rasistami. Gdzie na policjantów jest nagonka a każda ostrzejsza reakcja wobec czarnego jest krytykowana za domniemany rasizm a policja wie że jak czarnemu coś się stanie to nie będą mieli życia.
2
@Kusco15 Hmmm, nie trzeba być nawet trochę głupim. Wystarczy obejrzeć nagranie.
To teraz już zmierzał do schowka, a nie pod siedzenie?
Mógł mieć broń? To może strzelać do przechodniów sięgających do kieszeni, bo też mogą mieć broń? I do ludzi z plecakami, bo mogą mieć bombę.
"a policja wie że jak czarnemu coś się stanie to nie będą mieli życia."
Hmmm, chyba koleś z 7 ranami postrzałowymi ma nieco gorzej.
0
@Persyfl A czy przechodnie chodzą z nożem i nie słuchają policji? Jakby do jego nie strzelili to może oni byliby na jego miejscu
1
@Kusco15 "A czy przechodnie chodzą z nożem i nie słuchają policji?"
Ok, to ustalmy. Policjantowi wolno legalnie zastrzelić przechodnia jeśli ten ma nóż i nie słucha policji? Jest to gdzieś skodyfikowane? I jak to idzie z tylko jednym czynnikiem? Jeśli ma nóż, ale słucha policji, to tylko ciężkie pobicie?
"Jakby do jego nie strzelili to może oni byliby na jego miejscu"
Dlatego mówię, żeby strzelać do ludzi z plecakami, bo jak takiego nie zastrzelą, to też może będą na jego miejscu. Wyimaginowane zagrożenie podstawą do odebrania życia. Trzeba pewnie będzie dodać kilka poprawek do konstytucji.