- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1055 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1055 Culés
61
Fabio Capello: "Barcelona była najmniej zbalansowanym zespołem w Lidze Mistrzów. Czeka ich teraz przebudowa w drużynie, aby powrócić do poziomu, który wszyscy znają, a nie tylko czekać na geniusz ze strony Messiego." [fcbw]
0
@BarcaInfo Ten powrót do poziomu to z pewnością potrwa.
11
@BarcaInfo Nie no przecież byli właśnie najbardziej zbalansowani. W każdym aspekcie tak samo mierni
1
@BarcaInfo Barca ma kilka problemów
1.wiek zawodników
2 kontuzje
3.Starsi zawodnicy blokują młodych nie chcąć odchodzić
4.Doprowadzenie ze chcą kończyć kariery w Barcelonie a nie gwarantują poziomu sportowego i nie ma z nich kasy
5.Wysokie wymagania z uwagi na styl
6trudny rynek transferowy(szejki, dostępność zawodników na rynku, podatki we Włoszech,, czy kontrakty tv w Angli dające przewagę klubom angielskim nad innymi klubami.
CO z tym można zrobić
1.Podpisywać kontrakty tylko do 32 roku życiaCgyba ze ktoś się nazywa Messi , Neymar, Ronaldo, Mbappe.Tu indywidualne podejście
2.Zmiany dotyczące ludzi odpowiedzialnych za fizyczne szkolenie i zadbać o ten obszar aby nie było tez kwestii live czy Bayernu.Także kwestię leczenia zawodników.Nawiązanie z zewnętrznymi specjalistycznymi ośrodkami które w zależności od problemu by leczyły zawodnika.Jak choćby ta w katarze ale na pewno są też inne.
3.Dogadanie się z Realem Atletico i innymi klubami aby zmienić podatki jak we Włoszech choć pewnie w dobie oandemi byłoby to trudne choć kluby mają stadiony pozamykane.
4.Zawarta musi być w kontrakcie ze jeśli zawodnik będzie miał kontuzje dłuższą niż miesiąc pensja ulega zmniejszeniu.