- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1024 Culés
Gorące dyskusje
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
pt9
2
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1024 Culés
3
Kluczem do odbudowy naszej gry jest odblokowanie pomocy poprzez pozbycie się Vidala, Rakiticia i Busiego. W tej formacji liczę na De Jonga, Puiga, Coutinho i myślę, że Pjanic może nas pozytywnie zaskoczyć + transfer Van de Beeka to było by coś. Druga rzecz to postawienie na skrzydła jednak myślę, że Tutaj możemy być spokojni. Jeśli Koeman postawi na Fatiego, Dembele będzie zdrowy a Trincao nie będzie drugim Malcomem to i skrzydła będą ładnie funkcjonować. Największym problemem z którym trudno będzie sobię poradzić to boki obrony bo nie zapowiada się abyśmy mieli jakiś ciekawych kandydatów na PO i LO i obawiam się, że zostaniemy z Albą i Semedo.
0
@bartekvisca Całkowicie się zgadzam.
0
@bartekvisca Generalnie o ile sam nie wierzę już zbytnio w odrodzenie Alby i Semedo to jednak zupełnie inaczej gra się bocznym obrońcom jeżeli mają aktywnego skrzydłowego po swojej stronie z którym można pograć na jeden kontakt i wyjść na pozycję do dośrodkowania jednym-dwoma podaniami. Jak sie ruszą skrzydła to obaj mogą na tym sporo zyskać.
0
@Striker Alba swój prime miał po odejściu Neymara, więc nie wiem.
0
@DonAndresFCB Neymar to jest wyjątkowy przypadek, MSN grało sobie w trójke swój własny mecz i Neymar zwyczajnie wolał se popykać z Luisem i Leo zamiast z Albą. Alba odżył jak miał całą stronę dla siebie, ale długo to nie zajęło a wszystkie zespoły po prostu zaczęły go blokować i raz na 50 dośrodkowań uda mu sie dograć do Messiego w końcu.
1
@Striker Ja akurat nigdy nie byłem fanem Alby. Robił robotę tylko jak miał hektar miejsca aby się rozpędzić. Gdy tylko trzeba było wejść w drybling, minąć, powalczyć czy uderzyć na bramkę to najczęściej po prostu przegrywał walkę. Do takich bym powiedział idealnych bocznych obrońców jak Marcelo, Alves, Arnold, Roberto Carlos, Kimmich czy Carvajal to jest mu bardzo daleko.