- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1209 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1209 Culés
5
Widzę, że honor zerowy u tych ludzi. Drugi dzień po takiej katastrofie, a tu nikt jeszcze nie stracił roboty, bo zbiorą się dopiero w poniedziałek. Po co tracić weekend. Ten szczur zwany prezydeneten upokarza teb klub od lat, jest kompletnym amatorem w tym co robi, otoczył się idiotami i takimi samymi dyletantami. Ale czego wy sie spodziewaliście po przydupasie Rosella? Moze teraz niech socio poprą kolejnego kandydata z ich obozu. Na drużyna instytucjonalnie do Białorus futbolu. Zatrudnili pastucha z wielkim aplauzem kibiców. Najpierw zwalniają trenera w bezsensownym momencie, a potem szukają po wsiach kto chce trenować Barcelone. Jesteśmy na dnie. Może ktoś powie ze wicemistrz Hiszpanii i 1/4 LM to fajne dno, ale chyba każdy kto się orientuję w sprawach klubu wie, jakie to dno i ze na nim jestesmy.
1
@arasz1819 ja rozumiem rozgoryczenie, ale spokój to rzecz, której na świecie brakuję i dobrze jest wszystko przemyśleć. I tak dojdzie do tych wyborów wcześniej, grunt, żeby chociaż raz zrobili coś Dobrze i podjęli jakieś mądre decyzję na koniec
0
@arasz1819 to i tak nie ma znaxzenia bo rewucja i tak będzie.Nie .a co robić emocjonqlnie tylko racjonalnie jest na pewno masę decyzji kto co i jak ci ludzie muszą nqpisać raporty.Pewnie to nie jest wsxystko takie łatwe ważne że jest decyzja co do zmian.Dobrze by było aby pidpisali umowe na budowe stadionu bi warunki kredytu są znakomite.Tak naprawdę ten wynik o rok przyspieszył zmiany co jest bardzo dobre.Ale muszą to zrobić z głową aby nie pogorszyć sprawy.Tydzień w tą czy w tą nie ma znaczenia kiedy jest w praktyce przerwa miedzy rozgrywkami.Bartomeu i tak idejdzie.
0
@jeyx77x @Borneo
To powinny być dymisję same z siebie. A nie czekanie, aż ich wyrzuca, wotum nieufności utp. Oni czekają, aż ludzie ochłoną i będą próby ratowania dup zarządu.
0
@arasz1819 nie Bartek ma 2 kadencje i chyba nawet nie może kandydować ponownie.Myślę że mają plan na zawodników jak przyjdzie ktoś nowy będzie dopiero myślał kogo sciągną.A tu trzeba mieć plan bo będzie po okienku.Oczywiscie Griezman, Coutinho czy Dembele nie spelnili oczekiwań a kosztowali tulko 99%ludzi było zachwyconych tym transferem i wszyscy się pomylili.Transfer Griezmana był też okazją bo wycena miała iść na 200mln cena była promocyjna a w innych klubach on się sprawdzi.Dembele swietny zawodnik ale kontuzje cięzko za to winić zarząd.Za to jest Pedri trincao Lenglet, Mats, Moriba ,Fati, Puig,Emerson więc jakiś trzon zbudowali.Teraz to jak zmienisz to dka nowych jest za mało czasu.Zmiama powinba być miesiąc przed okienkiem transferowych.Za nim się ktoś w szczegóły wdroży.....