- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 695 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 695 Culés
14
Zawsze uwielbiałem Pique, ale ostatnio gość mnie dosłownie rozwala. Na boisku nie potrafi utrzymać koncentracji, popełnia masę błędów. Wiadomo, ma przebłyski swojej wielkości, ale ogólnie rzecz biorąc w jego grze jest więcej negatywów niż pozytywów, od braków szybkościowych, po wyprowadzenie z którego zawsze słynął. Obecnie to Lenglet w jednym meczu daje więcej długich, celnych podań niż Pique przez pół sezonu. Bardzo mnie irytuje ze robi się z tego człowieka lidera. To że po stracie bramki zaklaszcze i krzyknie dwa razy vamos, a potem sobie pogada jak to oni ciężko nie pracują i jak im zależy to o niczym nie świadczy dopóki nie zobaczymy tego na boisku.
W mojej opinii ten człowiek powinien być powoli przestawiany na rolę rezerwowego, chyba że znowu nie sprowadzimy żadnego obrońcy z prawdziwego zdarzenia. Tak samo zresztą Busquets, który w każdym innym zespole już dawno byłby przyspawany do ławki na amen. Kiedyś te swoje braki motoryczne nadrabiał świetnymi podaniami, czytaniem gry, a obecnie to w każdym meczu minimum dwie straty po których mamy zagrożenie pod swoją bramką i zero, totalne zero pressingu, on nie potrafi biegać, nie wraca za kontrami. Liczę na to że od przyszłego sezonu na stałe będzie grał tam De Jong, a Busi będzie wchodził na końcówki. Obecnie chyba każdy topowy zespół ma na tej pozycji wybieganych zawodników z żelaznymi płucami, a my takiego chłopaka upychamy na pozycję która nie jest dla niego optymalna, żeby emeryt Busquets sobie jeszcze pograł za zasługi.
1
@busquets5 Ale On jest liderem. Tylko, że nie powinien już grać w pierwszym składzie, a może i w ogóle w szerokim bo jego głowę zaprząta za dużo projektów. Jeśli chcemy mieć klub na topowym poziomie to gracze muszą się koncentrować na grze i niemal wyłącznie na grze.
0
@Bykunn no to mam inną definicję lidera.Lider powinien przede wszystkim dawać przykład, a jaki on przykład daje kiedy nie skupia się na grze a potem leje wodę na konferencji?To nie jest dowodzenie tylko stwarzanie pozorów.