- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
20
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
0
Mógłby nas tak na 2 lata przejąć jakiś szejk :D Zrobiłby porządne zmiany w kadrze, o kasę martwić byśmy się nie musieli, o FFP podobnie (patrz PSG, City). Jakby dobrze zarządzał klubem to nawet nie obrazilbym sie, gdyby został dłużej. Socios to bezjajeczne mięczaki, które raz na ruski rok potrafią tylko chusteczkami machać na stadionie, a jak jeden facet (nie mogę sobie nazwiska przypomnieć) zbierał wpisy pod wotum nieufności, to nawet nie chciało im się na CN wybrać i złożyć podpis. Jeden podpis!
1
@LuisSalvano pan Benedito zdaje się.
0
@LuisSalvano Tak, jestem pewien ze socios zgodziliby sie oddac historyczny klub, ktory teoretycznie nalezy do kibicow - w czym wciaz tkwi futbolowy romantyzm - jakiemus znudzonemu szejkowi, ktory szuka nowej zabawki. Maladze swietnie to wyszlo, c’nie!
0
@PatrychoO Tak, zgadza się.
1
@YoNoEntiendoNada Skoro sami gówno robią i mają wywalone w ten klub, to czemu nie? Oni nawet stadionu wypełnić nie potrafią. Tak płaczą na Bartomeu a jak ktoś daje im okazję do usunięcia go ze stanowiska to są zbyt leniwi, aby dupy ruszyć i złożyć podpis. I nie porównuj Malagi do Barcy.
1
@LuisSalvano Pokazuje to tylko przyklad tego, co moze sie trafic w rekach bogatej osoby, ktora niekoniecznie kocha pilke. Malaga czy Monaco to przyklady, ktore poszly w kompletnie odwrotna strone niz City czy Chelsea.
Trzeba miec jakies wartosci - a ty jeszcze piszesz ‘na dwa lata’, a potem co, znudzenie i wyprzedaz jak wlasnie w Maladze i Monaco? System socio to ostatni bastion minimalnej chociaz moralnosci w futbolu, a nie tylko szejki i miliardy. Ile LM wygraly PSG z City przez ostatnia dekade? To tyle ode mnie, ale ty akurat wartosci masz gdzies, zwazywszy na milosc do Neymara i chec przyjecia go z otwartmi rekoma.
0
@YoNoEntiendoNada Nie zamierzam z tobą na temat wartości rozmawiać, bo dla ciebie taki Neymar to zło wcielone. Jak nie szejk, to nowi, konkretni sponsorzy i ogarnięty zarząd. Zobaczymy, co do 2021 pokaże ten twój bastion socios.
0
@LuisSalvano szejk przyjdzie, zostawi pieniądze i po dwóch latach sobie pójdzie.... kurtyna
0
@patry295 To niech siedzi. Jak będzie dobrze zarządzal klubem, to w czym problem?