- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 894 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
4
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 894 Culés
7
Real widzę próbuje od dwóch lat nawiązywać do pięknych tradycji z lat 2005-2010.
Real Madryt wielki klub, 1/8 aż po grób.
0
@patry295 tyle, ze nam w ostatnich latach idzie jeszcze gorzej, a teraz tez nie mamy jeszcze awansu
27
@LukaszFan Wydaje mi się, że ćwierćfinał oraz półfinał są wyżej niż 1/8...ale to pewnie wydaje mi się.
0
@Bagsik88 Co z tego, ze są wyżej? Co z tego że teraz Barca awansowała rundę dalej skoro to Real w ostatnich latach wygrał tych tytułów więcej? Jesli Barca odpadnie z Bayernem to może dzieci w piaskownicy będą się przekrzykiwać, ze przecież Barca doszła dalej... ale co z tego skoro tytuł trafi do kogoś innego?
Każdy pamięta o 3LM z rzędu Realu, ale nie sądzę żeby zbyt wielu po za kibicami Barcelony obchodzilo z kim i w jakich rundach Barca frajerzyla się w ostatnich latach, taka prawda.
0
@LukaszFan O czym Ty piszesz? Co ma 3 wygrane LM do występów z ostatnich dwóch lat? 1/8 jest niżej niż ćwierćfinał i półfinał....twoje śmieszne zdanie jest kłamstwem i to chodzi.
0
@Bagsik88 Nie mialem na myśli ostatnich dwóch lat tak jak dla was to wygodne. Dodajcie jeszcze 3 lata wstecz i Real zdemolował wszystkich w LM i to wlasnie wtedy nawiazal do swojej tradycji gdy to wygrywal LM kilka razy z rzędu ale..to nie wygodne:) My sie natomiast tylko kompromitowalismy i osobiście wolałbym odpaść dwa lata pod rząd w 1/8 niz sie skompromitować z Romą i Liverpoolem i dlatego nam jednak poszlo gorzej... Real chociaż nie skompromitował i przejął pałeczki z frajerstwem od PSG.
No ale runda dalej i frajerstwo w zestawie są wyżej... Co za ludzie, w piaskownicy albo szkole przejdzie
0
@LukaszFan Racja, lepiej przegrać u siebie z Ajaxem 1:4:D
patry295
8 sierpnia 2020, 08:18
Real widzę próbuje od dwóch lat nawiązywać do pięknych tradycji z lat 2005-2010.
Real Madryt wielki klub, 1/8 aż po grób.
LukaszFan
8 sierpnia 2020, 08:27
@patry295 tyle, ze nam w ostatnich latach idzie jeszcze gorzej, a teraz tez nie mamy jeszcze awansu
Więc chodziło o ostatnie dwa lata:)
0
@Bagsik88 Tak, w porównaniu z tym co zrobiła Barca to lepiej odpaść z Ajaxem 1:4
0
@LukaszFan Chyba nie bardzo....tym bardziej, że to u siebie i z całym szacunkiem to Ajax, a nie Liverpool. Roma do nich porównywalna, ale to mecz na wyjeździe, a nie u siebie.