- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1246 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1246 Culés
3
Ludzie jak przy filmie widzą nazwisko "Vega" to od razu rwą się do nieuzasadniononego hejtu. Wczoraj obejrzałem "plagi breslau" pana Papryka i ogólnie odczucia bardzo dobre. Vega chciał zrobić mroczny thriller w stylu "Siedem" i zrobił. Są makabryczne sceny, jest napięcie i zwroty akcji. Oczywiście mogłoby odbyć się bez rynsztokowej mowy i przerysowania typowego dla tego reżysera, ale i tak jest mile zaskoczony bo całość jest spojna, a nie tylko zbiorem scen i głupich dialogów. Film do obejrzenia na Netflixie.
8
@Ratamahatta Nieuzasadniony hejt powiadasz :D
0
@Bykunn w tym przypadku tak jest. Film jest niezły, momentami dobry. W żadnym wypadku nie można powiedzieć, że to jakaś szmira, a ludzie na przykład na Filmweb jadą dla zasady bo Vega i polskie "siedem".
0
@Ratamahatta Jedyny film Vegi warty obejrzenia to chyba tylko ''Służby specjalne''
0
@Ratamahatta No cóż na rottentomatoes są oceny również krytyków i też nie są pozytywne. Więc nie wiem czy to hejt na Vegę, raczej śmiem wątpić
0
@Ratamahatta
masz rację:) oglądałem film i całkiem oki, nie najgorszy na pewno:) dla mnie jeszcze miłe wspomnienia bo studiowałem w Breslau:)
1
@Bykunn
nie jest to arcydzieło czy poziom 7:) ale film oki i w porównaniu z jego innymi filmami na prawdę dobry, taki do obejrzenia wieczorem w weekend jak najbardziej
1
@Ratamahatta przyznaje się bez bicia, widzę przy filmie, że to Vegeta to odrazu rezygnuje
0
@Ratamahatta Bardzo dobrze wspominam jego produkcje przed rokiem 2010, ale odkąd zaczął robić filmy na akord no to sorry, kino płytkie jak kałuża, tego tytułu jeszcze nie widziałem, może się skuszę.
0
@Ratamahatta Moim zdaniem, Vega potrafi robić pieniądze, dzięki nazwisku. Z filmami, to już różnie bywa.