- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 682 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 682 Culés
0
przy okazji zabawy na turniej który najlepeij pamiętacie pojawiła się nowa sonda
jak uważacie czy turnieje typy EURO. mundial powinny być zwiększane czy zachować liczbę uczestników jak kiedyś historycznie?
jak dla mnie na przykładzie EURO- lepiej było przy 16 zespołach- jasne kryterium awansu, mniej zespołów bo 16 na chyba 50? w eliminacjach, a nie jak teraz praktycznie połowa 24.
jak dla mnie tamte turnieje miałby w sobie jakąś taką elitarność bo do 16 nawet dosyć dobre/znane zespoły czasami się nie dostawały, a jak ktoś był mocny to i tak awansował jak np. Łotwa, czy ogólnie tryumf Grecji w 2004:)
0
@lucca87 nie podnosić bez sensu limitów, chyba że kiedyś poziom pójdzie w gore
0
@lucca87 Skoro tak zwiększają liczę drużyn to po prostu mogli by zrezygnować z eliminacji i zrobić większe grupy. Niestety kasa musi się Uefie zgadzać.
0
@lucca87 Powiększenie Euro było dla mnie dobrą decyzją, ponieważ poziom w Europie jest bardzo wyrównany, a dzięki temu można obejrzeć więcej meczów. Nie było we Francji zespołu, który odstawał poziomem od reszty. Natomiast 24 zespoły to dla mnie absolutne maksimum przy ilości drużyn jakie biorą udział w eliminacjach.
Mundial być może też mógłby być powiększony, ale nie w taki sposób jaki planują w 2026 roku, gdzie najwięcej miejsc zyskują Afryka i Azja, które mają mało dobrych zespołów. Obawiam się, że w 2026 roku zobaczymy kilka zespołów, które przyjadą tylko po to, żeby przegrać wysoko wszystkie mecze.