La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

1

Znowu wracamy do tego co było.. Nie licząc Cou, Dembele i Antka bo oni niby zastąpili Neymara.

Rafinha, Denis, Malcom, Boateng, Alena, Paco, Digne, Samper, Mina, Gomes, Aleix Vidal etc..
Chodzi o to że teraz znowu będziemy mieć 10 zawodników w pomocy czy ataku którzy może odpalą a może nie. Nie mamy 1 konkretnego kozaka na pozycji typu De Bruyne czy Neymar. Kiedyś rotacje wyglądały zupełnie inaczej był Xavi, Iniesta i wchodził młody Thiago czy Dos Santos.

0

@jedrek7000 Mamy kozaka w postaci Messiego on zagra wszędzie.

2

@jedrek7000 bo czasy w piłce się zmieniły i teraz nie kupuje się najlepszych na świecie chyba że zostanie im rok kontraktu. Teraz taki kozak jak De Bruyne czy Hazard jest wart więcej niż pieniądze i sprzedaje się ich albo w ostatniej chwili albo w ogóle. Więc trzeba się dostosować i skupić na młodych zawodnika z perspektywą rozwoju niż czekać kolejny rok na Neymara

1

@messi564 Ale Cou+Dembele powinien= Neymar. A jak nie było żadnego skrzydłowego przez cały sezon to teraz będziemy mieć ze 4 ale średniej klasy albo młodziaków ze szkółki..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?