- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1193 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1193 Culés
1
Guendouzi średniak czy nie byłby to nas 12?13?14? pomocnik. Chyba, że go od razu wypożyczyć, żeby się rozwijał lub sprzedać jeśli ktoś by dał te 30-40mln.
0
@Ghotti Pomocnik by się przydał tylko w momencie, jeśli Vidal i Rakitić by odeszli, a to bardzo możliwe. Tylko Cou można by było wymienić chyba na lepszego grajka.
0
@kamilop to wtedy nadal zostanie z 10 pomocników na 3 pozycje.
Busq FdJ Planic Pedri Puig Roberto Coutinho Monchu Fernandes Alena Rafinha
0
@Ghotti Rafinha odejdzie, myślę że Alena też. Roberto gra więcej na prawej obronie. Fernades to bez komentarza, a Monchu nawet jeszcze w lidze nie zadebiutował.Plus Coutinho też przecież nie wróci, a Pedri to znak zapytania. Także bez przesady. Po za tym Vidal i Rakitić zagrali sporo minut i ktoś musi chociaż część tych minut za nich zagrać.
0
@kamilop moze tak moze nie, maja takie kontrakty ze nikt sie ruszac nie chce co pokazuje Rakitic który od 2? okienek nie chce odchodzić.
0
@Ghotti myślę, że zostanie Busi, FDJ, Pjanić, Puig, Roberto, Pedri
Coutinho i Rafa zapewne odejdą
Alena, Monchu, Fernandes dostaną szansę podczas okresu przygotowawczego i albo zostaną z pierwszą drużyną, albo wypożyczenie.
Guendo to wcale nie jest zły piłkarz, bardzo waleczny w obronie, świetne długie piłki, dość szybki, świetna wydolność. Jeśli odejdzie Vidal to czemu nie, chociaż osobiście uważam, że Monchu jest bardzo podobny profilem piłkarskim do niego, ma dużo bardziej poukładane w głowie i on powinien dostać szansę.
Guendouzi ma zadatki na niezłego grajka, ale w głownie gorzej niż Dembele.