- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 504 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 504 Culés
0
Jak patrzę na te zbiórki na Kamila z Pumą, to kurde, gość nieźle wszystkich naciągnął na kasę xDD
0
@sebasek99 A co się stało bo nie śledziłem sytuację. Oddali mu tą pumę?
0
@sebasek99 Znaleźli ich w ogóle?
2
@sebasek99 Bo jakaś chora baba uwzięła się na niego mimo,że ma pozwolenia na opiekę nad pumą?Sam bym wpłacił byleby osoby odpowiedzialne za ten cyrk dostały po dupie
4
@Hushovt Jakie pozwolenie? Zarejestrował się jako cyrk jednoosobowy, to nie pozwolenie, tylko wykorzystanie luki w prawie. Przez to też szansy na odzyskanie pumy nie ma. Poza tym aspektu moralny nie zmienia.
@norbi77 Tak, zwierze przebywa w zoo którymś, dopóki nie uzgodniona zostanie papierkologia.
1
@sebasek99 We Wrocławiu z tego co pisali
1
@Bykunn To dobrze, z tego co wiem tam jest dość duży wybieg. Chyba większy niż w Poznaniu, gdzie miała trafić na początku.
0
@sebasek99 Nie odbiera się zwierzaka, który już tak się zżył z właścicielem. Tak samo jak nie oddaje psa / kota do schroniska, a tym bardziej nie wyrzuca na ulicę. Nie wiem, czy trzymanie pumy w domu to najlepszy pomysł, ale skoro zgodę już kiedyś dostał, a zwierzakowi niczego nie brakowało to nie powinni jemu krzywdy wyrządzać, odbierając od właściciela.
0
@LuisSalvano No właśnie nie wiadomo czy miał zgodę. Nie mówi za bardzo, jak dostał tą pumę. Podobno "legalnie" kupił w Czechach, ale nie potrafił tego udowodnić w sądzie.
A przez tyle lat u niego mieszkała, bo dokonał tego tricku z działalnością i przez kilka lat ciągnęła się walka obrońców praw zwierząt, aby to unieważnić, ponieważ nawet odchodząc od moralnej kwestii, to zwyczajnie nie wykonywał takich usług. Nie dawał występów jako cyrk, jedynie od czasu do czasu, gdzieś się udzielał z tą pumą. Również warunki, jakie tam stworzył, w swoim domu, odbiegały od norm.
"Nie odbiera się zwierzaka, który już tak się zżył z właścicielem. Tak samo jak nie oddaje psa / kota do schroniska"
Jest chyba jednak różnica pomiędzy zwierzęciem domowych, a dzikim, gatunku nieudomowionym.