- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 745 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 745 Culés
1
II TURA wg gmin:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/108112043_2682854962042063_5919720585097227161_n.png?_nc_cat=103&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=_QJ-1f_uaKQAX-mBM-e&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=3d767a2446c3bad0807bf398dc0f766e&oe=5F311EFC
PRZEPAŚĆ
0
@Adamski69 a co to za mała czarna kropka na dole mapy?
1
@Adamski69 Przepaść? to wyjaśnij jaki cudem mieli prawie po 10 mln głosów ,a róznica to 400 tys
https://scontent.fpoz3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/108181427_10158699350942376_7434255179012690204_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQnOniv3SaCTO6FpGWlp7n2csXlumP5Je3RVStW1ZVO08LiBCxIvOjg1fmxTMMogmog&_nc_ht=scontent.fpoz3-1.fna&oh=9f53f689ecc37b6c7723fb04a0e329b8&oe=5F3136C8
0
@MarioVeB! W tych na czerwono mieszka więcej ludzi
7
@FCMichalo To jest właśnie ten słynny "punkt".
3
@MarioVeB! Przepaść na wykresie w formie obrazka. Jak nie włączyłeś monitora to co się dziwić.
6
@MarioVeB! Kolega niżej Ci napisał. Czego nie rozumiesz? Nie piszę przecież o ilości głosów, tylko o liczbie gmin, gdzie głosowano na danego kandydata.. Mario, spokojnie
0
@sawyer00
Przepaśc
https://scontent.fpoz3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/108181427_10158699350942376_7434255179012690204_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQnOniv3SaCTO6FpGWlp7n2csXlumP5Je3RVStW1ZVO08LiBCxIvOjg1fmxTMMogmog&_nc_ht=scontent.fpoz3-1.fna&oh=9f53f689ecc37b6c7723fb04a0e329b8&oe=5F3136C8
0
@FCMichalo może mucha usiadła :D
8
@MarioVeB! Naprawdę nie widzisz różnicy między tymi obrazkami? Podpowiem - zwróć uwagę na rozkład kolorów. No już nie twórzmy nowej rzeczywistości. Nie głosowałem nigdy na AD, ale chłopie, ty zyjesz w innym wymiarze.
4
@MarioVeB! Bo on wstawił ze względu na gminy a nie wiem czy wiesz ale miasta jak Warszawa lub Kraków mogą mieć więcej mieszkańców niż niektóre województwa takie jak podlaskie
3
@FCMichalo Ktoś wstawiał identyczną mapkę, ale z pełną legendą i ten punkt był brakiem danych.
0
@Adamski69
Fake, ktoś sobie popłynął ostro.