- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 745 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 745 Culés
0
Kilka tygodni temu była afera na całą Polskę w sprawie przyznania awansu do drugiej ligi Motorowi Lublin, który miał tyle samo punktów co Hutnik Kraków, tylko lepszy bilans bramkowy, ale przegrał z nimi w bezpośrednim starciu (odbyło się tylko jedno, drugie z powodu pandemii zostało odwołane). Ostatecznie jednak PZPN przyznał awans również i Hutnikowi, ponieważ w regulaminie rozgrywek nie było informacji kto w takim przypadku ma awansować.
Teraz zaszły zmiany.
Od nowego sezonu w dokładnie takiej samej sytuacji awans otrzyma drużyna... z lepszym bilansem bramkowym.
https://www.facebook.com/869343623101860/posts/3044540875582113/
Po tej sprawie Motor otrzymał wiele zarzutów o to, że uzyskał awans przy zielonym stoliku, a teraz wychodzi na to, że jeżeli już ktoś taki awans otrzymał to Hutnik...
0
@Wossi61FCB Wstyd mi za ten klub.Dawno powinno to zaorać.
1
@Wossi61FCB Ale czemu teraz na to wychodzi? Otóż nie. Bo te przepisy będą obowiązywały "od nowego sezonu". Jeżeli jest jakiś regulamin który wszyscy podpisują to grają wg tych zasad. Nie przewidziano takiej sytuacji. Teraz to uregulowano i od nowego nie będzie problemu. Koniec kropka.
0
@geass Ponieważ teraz te zarzuty dużo prędzej pasują do Hutnika niż do Motoru. Racja, nie było w regulaminie opisanej takiej sytuacji. Ale komuś awans trzeba było przyznać i z każdej decyzji by się obronili. Padło na Motor, a co robi prezes Hutnika? Publicznie oskarża Motor o awans przy zielonym stoliku...
0
@Hushovt z jakiego powodu?