- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1149 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1149 Culés
18
Trzaskowski jest ekstra przygotowany do pytań zadawanych przez dziennikarzy, zwłaszcza że nie znał ich wcześniej. Mówi pewnie, jest bystry, szybko analizuje co ma powiedzieć, nie jąka się, nie zacina i chciałbym zobaczyć miny ludzi w TVP gdyby wygrał wybory. Gdyby w drugiej turze był Duda i Bosak to zagłosowałbym na Bosaka. Dlaczego? Dlatego że monopol władzy psuje ludzi a co za tym idzie niszczy przeciwników politycznych a co za tym idzie demokracje w Państwie.
3
@Janiama Tylko że monopol władzy miała też PO, i ciekaw jestem czy wówczas Ci to przeszkadzało?
3
@kamilop Nie miała monopolu władzy, ponieważ byli w koalicji.
1
@kamilop A czy to były aż tak tragiczne rząd jak PiS?Nie.Czy PO tak nagminnie łamała konstytucje?Nie.Opowiedz sobie sam.
0
@Chwytliwy Nawet chyba ty w to nie wierzysz co napisałeś.
1
@Janiama jakby był Duda Bosak zagłosowałbym na Bosaka, ale jest jak jest to głosuję na Dude. Ten Trzaskowski to nawet dla Warszawy nic nie robi.
2
@kamilop Wierzę w to co napisałem, ba, władza sądownicza nie podlegała pod organ władzy jak to podlega za PiS i koalicyjny rząd się różni od większościowego danej partii.
Ja przypomnę, że przez 3 lata władzy początkowej po - PSL prezydentem był Lech Kaczyński,a pod koniec Andrzej Duda.
2
@kamilop Kolego przez trzy lata był Prezydent Lech Kaczyński, cały czas rządzili z PSL a to tak jakby teraz PIS rządził na przykład z Konfederacją. Prokurator generalny nie był zależny od rządu. Obecnie jest już inaczej. Więc nie mieli pełni władzy a nawet jakby mieli to widzisz co się działo i teraz masz to samo x100
1
@Chwytliwy Jak mnie cieszy, że na tej stronie można poczytać ludzi, którzy mają szacunek do elementarnych fundamentów demokratycznego państwa prawa. Naprawdę, mam nadzieję, że ta agresywna, bezmyślna i broniąca działalności iście mafijnej część społeczeństwa kiedyś oprzytomnieje.