- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 660 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 660 Culés
2
Nie rozumiem Setiena czy on naprawdę chce jeszcze przed LM stracić prace?Czemu Riki jest na ławce?Czemu nie da szans Collado?
0
@Hushovt Miał nie stawiać na młodych, to nie stawia. Trener dotrzymuje słowa, a wam znowu coś nie pasuje. Nawet mi Was nie żal. Pozdro poćwicz.
0
@Hushovt Riqui akurat może być trochę zmęczony, ale liczę, że wejdzie szybko w 2 połowie.
0
@Hushovt To chyba za ważny dla niego mecz i chce pewniaczków. Szkoda Riquiego. Wejdzie w 2 połowie na 100%. A co do Collado i innych zabaw to w sumie Villareal może nam wsadzić parę bramek więc akurat w tym meczu bym, aż tak nie ryzykował.
0
@MrRipley Ale my i tak mamy iluzoryczne szanse na mistrzostwo.Ogrywanie takich piłkarzy kosztem nawet wyniku to powinien być obowiązek po takim beznadziejnym sezonie.
0
@Hushovt Przynajmniej zapamiętamy go z tego, że skończył karierę w klubie z 4 remisami, a nie porażką 4-1 (jakoś za jego kadencji mam wrażenie, że jest to możliwe). Sezon skończony, ale takie rotacje to ja bym robił w prostszych meczach. Wyobraź sobie co by o nim gadali gdyby wyszedł wychowankami i dostalibyśmy ostro po tyłku. Już i tak mało co go broni.
0
@MrRipley Nic by nie mówiono bo ludzie by to zrozumieli.A wiesz co sie stanie jak my ten mecz przegramy wysoko w takim składzie?Poleci nie tylko Setien.
0
@Hushovt Prędzej będą gadać, że piłkarze grali na zwolnienie trenera. Tu za bardzo nie ma kto polecieć, ani za karę być rzucony na ławkę i przez kogo.