- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1328 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1328 Culés
17
Trzymajcie się zdrowo rodacy. 7lat bezwzględnego więzienia za nieumyślny błąd lekarski. To w najbliższym czasie podpisze długopis Duda;).
5
@Barca1992 I tak ktoś tutaj wyskoczy, że PO gorzej robiło.
4
@Barca1992
@Granto Ty chyba w medycynie pracujesz. Opinia?
17
@Barca1992 doprowadzi to do sytuacji, że lekarze nie będą chcieli podejmować się skomplikowanych operacji, wiedząc że wisi nad nimi widmo 7 lat więzienia w razie wtopy...
11
Zemsta zero za ojca. Tak to widze
8
@ksobi Dokładnie. Tak jak było długie czekanie na wykonanie skomplikowanego zabiegu czy operacji, to może być jeszcze gorzej.
2
@ksobi to jest zamach na życie Polaków. Bo kazdy lekarz będzie kalkulował wiedząc,że za błąd spotka go sroga kara. Tragedia
2
@Barca1992 no co zrobić naród tak chciał naród tak wybrał to naród niech się martwi ;)
1
@Barca1992 z jednej strony nie tak powinno być ale z drugiej jeśli zaszyją komuś opatrunek czy coś innego i ktoś przez to umiera to też powinni ponieść konsekwencje ale do tej pory było to nieumyślne i się zespół operacyjny z tego wybronił
3
@domin682
Z powodu zaszycia opatrunku lekarze i pielęgniarki mają iść do więzienia na kilka lat? Dobrze się czujesz?
3
@domin682 to teraz nie będzie operacji wcalę,bo lekarze będą bali się ryzyka "świetna" zmiana;)
1
@Chakalaka @Barca1992 no kurde sprawdzić sprzęt czy się wszystko zgadza to taki duży problem? Z powodu śmierci spowodowanej zaszyciem opatrunku. Czytaj dokładnie a nie po łebkach, no chyba, że sprawia Ci to ból.
0
@domin682
Nie słyszałem o śmierci pacjenta po zaszyciu opatrunku.
0
@Chakalaka jejku to pewnie nie było