- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1192 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1192 Culés
16
Śmiało można pisać, że Arthur już jest blisko poziomu Gomesa, nie chodzi tylko o samą grę na boisku, ale psychicznie on wygląda na tym placu gry naprawdę mizernie, przed pandemią potrafił przynajmniej raz w spotkaniu dobrze wyprowadzić piłkę, a teraz nawet tego nie robi i wydaje się, że jest jeszcze gorzej z kondycją niż wcześniej, nie wiem, może klub powiedział, że nie wiąże z nim nadziei i niech tylko dogra ten sezon? Albo coś się stało u niego w życiu? W każdym razie facet przeżywa najgorszy okres w Barcy, a powinien już grać lepiej.
10
@Chwytliwy myślę, że kibice i prasa wypychający go na siłę z klubu też mogą mieć pewien wpływ na jego aktualną dyspozycję.
3
@Chwytliwy smutne jest to, że Andre przynajmniej pracował w defensywie czy chociaż potrafił wygrać główkę. A co robi Arthur gdy rywal atakuje? No właśnie nic. Nawet ten Puig zanotował dwa odbiory. U Arthura zero...
0
@Chwytliwy Mnie tam nawet trochę go szkoda, wbija Puig taki, który jest niewiadomą i nagle nakrywa Arthura czapką Chęciami, pracą w defensywie czy graniem prostopadłych piłek.
2
@Coutinho007 właśnie to trzeba wyróżnić w tych minutach Puiga po przerwie. Było wiele obaw, że zbyt mało pracuje w defensywie i skupia się jedynie na ataku. W tych dwóch występach pokazał, że jest gotów na poświęcenie nawet w defensywie.
Pozostaje jedynie pytanie czy jest gotowy na dłuższy występ na takiej intensywności. Wiadomo, że sztab dysponuje odpowiednimi wynikami z treningów ale jestem ciekawy przełożenia tego na boisko.
Jest gdzieś obawa, że Riqui będzie w stanie taki poziom prezentować jedynie w końcówkach. No ale nawet jeśli... Lepiej prezentować wysoki poziom przez 30 minut z ławki niż raz na trzy miesiące jak pewien Brazylijczyk.
1
@cat_r37 No Gorzej od Arthura nie będzie, ostatnim pomocnikiem, który się tak asekuracyjnie prezentował był Gomes, który przez 2 sezony nie pokazywał nic A jego dobre mecze można policzyć na palcach 1 ręki.
0
@Chwytliwy Miał być nowy Xavi a wyszedł nowy Gomes, tylko trochę lepszy technicznie i zwrotniejszy.