- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1265 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1265 Culés
3
Transfery Barcelony są porażką, cały świat śmieje się z nas, upadamy z roku na rok, przy życiu trzyma nas ogólnoświatowa popularność. Ale macie, na co zasłużyliście. W 2015 roku Bartomeu wraz ze swoją przykrą świtą powinien wylecieć na zbity pysk - został wybrany przez ciemnotę i rządzi do dziś.
Czego wy oczekujecie od tego klubu, jeśli za jego sterami znajduje się nieuk i głupek? Po co prosicie o tego i tego piłkarza, o ten i o ten transfer? Co wam dadzą dyskusje o powrocie Neymara, potrzebie Lautaro Martineza...? Porażka Barcelony zakorzeniona jest od dawna i trzeba zrozumieć, że bez zmiany sposobu rządzenia sytuacja będzie się pogarszała. Trzeba pozbyć się ze stołków tego motłochu i zacząć po prostu nową kartę w historii, wrócić do normalności.
0
@Woland10 Ale komu ty to piszesz jak tu wszyscy o tym wiedzą ? Napisz to najlepiej w mailu do Bartka, może odczyta. A po drugie to won na notatnik bo zagubiłeś się trolu.
0
@Woland10 masz rację, ale nie zdobedziesz poparcia, bo wczoraj wygraliśmy. Gdybyśmy przegrali z Mallorca wszyscy by klaskali
0
@Woland10 To żeś Amerykę odkrył.
0
@Barcelismo Zapewniam Cię, że nie wszyscy o tym wiedzą.
0
@Moriarty Myślę, że nawet to zwycięstwo nie pomogło w odbiorze zarządu przez Cules i większość i tak by najchętniej na taczkach wywiozło Bartomeu i jego świte
Komentarz usunięty
0
@Woland10 Szczególnie śmieją się z Lengleta, De Jong, Fripo, Trinaco, Arthur, Vidal, Umtiti, Jasper.
Bartomeu kupił jeszcze Suareza, Rakitica i Ter Stegena.