- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1085 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1085 Culés
4
Powiem tak jest jak jest, mogłoby być lepiej, ale Tusk który zostawił Polskę, który na dodatek tak fatalnie i nieudolnie rządził, i również przyłożył dużą cegłę do podziału nas , nas Polaków, powinien mieć resztki honoru i nie wypowiadać się tematy polityczne w Polsce. Jest ostatnią osobą, która powinna dawać rady w tej kwestii.
0
@kamilop Człowiek posiedzi na tym forum i boi się, że tak myśli większość ludzi. A potem uświadamia sobie, że to tylko forum internetowe ze średnią wieku 20lat lub mniej i nagle jakoś tak weselej ;)
0
@Bykunn Ciekawe co takiego napisałem, z czym się nie zgadzasz?
0
@Bykunn Ale większość tak myśli xd właśnie im ktoś starszy tym bardziej przeciw Tuskowi
0
@Kusco15 Dokładnie :D Święta prawda. Najświętsza można powiedzieć, na Jasnej Górze objawiona na bank :D
0
@Kusco15 I im ktoś starszy tym bardziej wierzy w gościa, który popylał po wodzie i zmieniał wodę w wino. Chyba jednak ten wiek to średni wyznacznik racjonalnego myślenia ;)