- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
6
Arthurowi brakuje regularności i mógłby nieco poprawić wydolność, ale nie róbmy też z niego niewypału transferowego. De Jong wcale nie grał lepiej (a moim zdaniem nawet gorzej), a krytyka jakoś w magiczny sposób go ominela. Ja wiem, że jest sympatyczny, ma ładną dziewczynę i analizuje grę rywala przed meczem, ale od jednego z największych talentów młodego pokolenia wymagam więcej niż podanie na alibi do najbliższego.
7
@masq
Nie ominęła krytyka de Jonga.
2
@masq Arthur gra jeszcze gorzej niż De Jong I to jest fakt, De Jong do połowy listopada był prawdopodobnie naszym najlepszym pomocnikiem, Arthur miał tylko dobry początek w pierwszej fazie sezonu i potem forma spadła i wrócił jego problem, czyli nie umie dograć meczu do 90 min, De Jong nawet nie grając tak mega zagra chociaż te 90 min, a na alibi to gra najczęściej właśnie Melo, pamiętam sytuację z Valencia gdzie powinien strzelić, to co zrobił? Podał w bok, to był jeden z przykładów tego jakim zawodnikiem jest Arthur w Barcy.
A De Jong też był krytykowany, ba, może nawet już w pewnym momencie niż Arthur.
3
@masq de Jong sprawdził się w Ajaxie i w Lidze Mistrzów. Arthur z całym szacunkiem ale na razie tylko w Lidze brazylijskiej
0
@Bykunn I w Barcelonie uważam, po prostu De Jong też tutaj lekko nie ma, bo według mnie nie zdziała zbyt wiele z taką drugą linią która jest wręcz archaiczna na obecny futboll.
2
@masq A Arthur to co,nie gra na alibi?To jest mistrz grania do najbliższego,do wymieniania 1736 podań z których nic nie wynika.De Jong bardziej przekonuje,mimo że jest tu krócej.Śmiech na sali,że młody piłkarz nie jest w stanie wytrzymać 90 minut na pełnych obrotach, ciągle jakieś problemy kondycyjne.Zresztą Holender też jest krytykowany.
0
@pax Ominęła w sensie była niewystarczająca. Tak w ogóle to jestem jego wielkim fanem, ale staram się być obiektywny. Po przyjściu Setiena i tak obu Busi wciągnął nosem co nie chwaląc się przewidziałem w komentarzu zanim rozegrali pierwsze spotkanie pod wodzą nowego trenera.