- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1006 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
3
Ale parówa co??
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1006 Culés
8
Przecież, z takimi ekspertami VAR nie ma sensu.
1
@DonMatteo901 To tak jak w boksie. Gdy była walka Hunter Powietkin rosyjski sędzia punktował zwycięstwo Rosjanina amerykański amerykana a Włoch na remis xd
3
@DonMatteo901 przecież to nie wina ekspertow tylko głupich przepisów. To czy dane zagranie ręka kwalifikuje się czy nie do odgwizdania to całkowicie subiektywna decyzja sędziego aktualnie i ze wszystkiego jest w stanie się wybronić
0
@DonMatteo901 wszystko to wina tych durnych interpretacji i wytycznych kierowanych do sędziów, które zmieniają się co 5 minut. To jakaś parodia, że na przykład taki Marciniak jedzie na LM i ma z interpretować ręce albo faule w jeden sposób, a wraca na mecz Ekstraklasy i musi gwizdać odwrotnie. Czasem te zasady zmieniają się nawet na przestrzeni jednego sezonu danych rozgrywek i w fazie pucharowej LM sędziuje się już inaczej niż w grupowej. Później wychodzi na to, że piłkarz na przestrzeni jednego sezonu gra na innych zasadach w lidze, fazie grupowej i pucharowej LM, a na końcu jeszcze w jakimś Euro albo Mundialu. Jak później mamy się dziwić, że piłkarze nie znają przepisów i notorycznie protestują, a dziennikarze i kibice muszą się kłócić o decyzje sędziów nawet po obejrzeniu powtórek z ośmiu kamer.
0
@DonMatteo901 Bild to marionetka Bayernu, wiec nawet nie ma co czytac tego, co tam wypisuja.