- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1092 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1092 Culés
0
Jeżeli Busquets i De Jong dalej grali by w pierwszej 11,a to jest raczej pewne, to Pjanic naprawdę miałby spore pole do popisu. Mógłby grać trochę ofensywniej , mając tą dwójkę za plecami. Też bym wolał kogoś młodszego, ale kogo kupi w tej cenie?
0
@kamilop W tej cenie dużego wyboru nie ma ale czemu nie zainteresują się np. Aouarem z Lyonu (właściwie to już jakiś czas temu powinni się nim zainteresować) a teraz jego wartość rośnie. Świetna technika, potrafi pociągnąć akcje do przodu, dobrze obrócić się z piłką i co najważniejsze ten chłopak ma dopiero 21 lat więc cała kariera przed nim. Niedawno pisałem też o van de Beeku ale na ten moment jest to już zbyt droga operacja (Barca także nim powinna się wcześniej zainteresować) bo także byłaby to świetna opcja i takiego piłkarza nam brakuje, który jest zarówno dobry technicznie jak i fizycznie, młody, bramkostrzelny itd. Pjanić to także świetny zawodnik, który ma dobre długie podanie/przerzut, dobry strzał zza pola itd. ale też prawda jest taka że mając w zespole takiego np. szybkiego Cuadrado te piłki przeważnie dochodzą do celu bo ten nie odpuszcza żadnych piłek a u nas już może być z tym ciężej (bo takowych skrzydłowych nie mamy). Kolejna sprawa to pozycja bo Pjanić to typowy ŚP, który gra raczej bliżej środka. Wszystko tak na prawdę będzie kwestią ceny bo jak mają wydać grube miliony na piłkarza, który pogra u nas 2-3 sezony to też bez sensu i pytanie też za ile pójdzie Vidal i Rakitić bo nie ulega wątpliwości że jeśli Bośniak przyjdzie to ci dwaj muszą od razu odejść.