- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1289 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1289 Culés
7
Nie łudźcie się slowom Sasina, że wszystko jest pod kontrolą. To dopiero wyniki badań górników, w przyszłych dniach zaczną testować rodziny. Te rodziny były na majówkach, chodzą po sklepach, galeriach, czy po prostu spotykają się z innymi.
W przyszłym tygodniu mogą pojawić się pierwszy przypadki zakażeń "z ulicy" na Śląsku.
Tak jak cytowałem jedna wypowiedź, tylko cud uratuje Śląsk od drugiej Lombardii.
P.S. Małe wyniki z reszty Polski są spowodowane skupieniem się wszystkich sił na Śląsku, w tym testów.
P.S.2 ewentualna zapaść Śląska, w tym gospodarcza będzie niewyobrażalnym ciosem dla całej Polski. To największy obszar usług, przemysłu po Warszawie.
2
@barcelonaLM nawet rozmieszczenie miast jest podobne. A co do do tych rodzin, ja myślę że oni wszyscy, to jest co najmniej 10 000 zakażeń, bo jeśli to się będzie cały czas rozprzestrzeniało, to będziemy mieli dramat.
3
@barcelonaLM Złotousty Sasin i jego życiowe motto: "Jak się czegoś chwyciłem, to od razu spieroliłem"
:D
0
@MesQueUnClub96 W lokalnych mediach mozna się dowiedzieć jaki panuje chaos w miejskich sanepidach, ludzie są po 30 dni na kwarantannie, czekają kilkanaście dni na testy. Takze policja nie sprawdza wszystkich na kwarantannie
0
@barcelonaLM 30 dni? Chyba coś źle robią.
2
@barcelonaLM Najlepsze jest to, że odgórnie wezwano pracowników kopalń i firm kooperujacych na badania przesiewowe w niedziele. Na parkingach przed kopalnią zgromadziło sie kilkaset osób czekających w kolejce na badanie. Zrobili badanie może 5 max 10% po czym zamkneli punkt poboru badań. Ludzie stali w kolejce po 8-10 godzin.