- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1035 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1035 Culés
2
Prezes PiS jeśli chce zagrać na wybory jeszcze w maju musi mieć dużą dozę pewności, że odpowiednia liczba posłów porozumienia (a może i nie tylko) przejdzie na jego stronę. Wątpię, że zaryzykuje rządy mniejszościowe kosztem wyborów prezydenckich. Gowin nie ma siły utrzymania „swoich” posłów bo w przeciwieństwie do Kaczyńskiego nie ma im czego zaoferować. PiS jest w stanie dać im miejsca na listach (co dla posła najważniejsze), ale także różnorakie stanowiska.
3
@IronSanHybrid Gowin to jest taka chorągiewka, człowiek bez kręgosłupa moralnego, że nie zdziwię się jak zaraz podbije do PO, żeby ich tylko na liste wzięli ;)
0
@IronSanHybrid Może to zabrzmi śmiesznie, ale wiele zależy od charakteru i uczciwości osób z Porozumienia.
0
@FranzMaurer Gowinowi bliżej do PSL-u mam wrażenie.
2
@tobiasson92 W polityce nie ma czegoś takiego. Z resztą uważam, że gra nie idzie tylko o Porozumienie.
0
@IronSanHybrid Uważam, że ci posłowie Porozumienia nie dostaliby miejsca na listach PiS, bo postawili się prezesowi. W PiS są raczej spaleni.
1
@tobiasson92 Jemu jest blisko do każdego, kto np. obieca mu miejsce na liście w wyborach do sejmu ;)
2
@IronSanHybrid Może też być tak, że za wszelką cenę chce mieć prezydenta żeby pozostał wpływ na władzę w postaci vetowania ewentualnego odkręcania tego bałaganu, a z drugiej strony oddać władzę opozycji/albo w ogóle doprowadzić do paraliżu legislacyjnego żeby zrzucić z siebie winę za kryzys
1
@tobiasson92 Nie wiemy co jeszcze jest na stole, a oprócz list na bank są różne stołki w spółkach etc.
3
@Bykunn Jakiś czas temu przeszło mi przez myśl, że „strata” rządzenia w tym momencie i oddania rządów w ręce opozycji ( w takiej sytuacji) wcale nie byłaby zła dla PiS o ile zostawiliby sobie prezydenta.
1
@IronSanHybrid Chyba już ktoś opisywał na stronie taki scenariusz