- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 713 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 713 Culés
1
Nie macie wrazenia ze Pique jest niedoceniany jak patrzy sie na całokształt kariery? Według mnie nie odstaje od Ramosa a w wiekszosci jak tak sie powie to tego Pique gnoja co dla mnie jest niezrozumiale patrzac ile lat jest na topie. Mowie o umiejętnościach na boisku a nie postawie poza
6
@FCBMati10 Zauważyłem że Pique często przez większość meczu gra na najwyższym poziomie, a na jego ocenę i tak mocno wpływa kilka błędów po których pada/mogłaby paść jakaś bramka. Jest to oczywiście zrozumiałe, ale moim zdaniem często nie docenia się tego co robi przez większość czasu na boisku. Pique w formie to absolutny top
7
@FCBMati10 Wspaniały obrońca i na pewno jeden z najbardziej inteligentnych piłkarzy na tej pozycji. Zawsze ma słaby początek sezonu ale kiedy już wchodzi na najwyższe obroty to gra znakomicie.
3
@FCBMati10 Szczęściem bandyty Ramosa jest to że w odpowiednim momencie strzelił kilka ważnych bramek, stąd jest "głośniejszy". Ale jego doceniają gimnazjaliści, Pique takiego rozgłosu nie potrzebuje.
0
@FCBMati10 gnoją ci co się nie znają na piłce i ci którzy go nie lubią, dla mnie jest i był na równi z Ramosem pod względem piłkarskim, wydaje mi się że Ramos to jest taki top top wpadka top top wpadka top top a Pique taki top top top top dołek dołek top top top top
1
@Janiama @Mario96w @Danger204 dokładnie, przykre ze tylu go nie docenia
1
@kejdzi Ramosa nienawidze ale obrońca jest dobrym, mimo wszystko Pique jest na takim samym poziomie wg mnie