- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 897 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 897 Culés
2
Co by było, gdyby nie choroba i nagłe odejście Tito Vilanovy? Naszlo mnie na takie przemyślenia w rocznicę jego śmierci. Możemy tylko gdybac, ale ja uważam, że potencjał jako trener miał ogromny. W swoim pierwszym sezonie zdobył 100 punktów w lidze, co wcale nie zdarza się często. Dopiero pod koniec sezonu nam się wszystko posypało, gdy podupadl na zdrowiu i nie mógł już prowadzic zespołu. Ja osobiście uważam, że byłby w stanie odcisnąć swoje piętno na tym klubie podobnie jak zrobili to Cruyff i Guardiola. Bardzo przykro i smutno, że już tak długo nie ma go z nami. Jak Wy myślicie? Zapraszam wszystkich chętnych do dyskusji ;)
3
@FranzMaurer Mogłoby być naprawdę pięknie. Jeśli chodzi o taktykę w latach 2008-12, miał co najmniej taki sam wkład jak Pep. Sami zawodnicy również go bardzo szanowali i lubili. Charakterem nieco podobny do Valverde, za to mający nieco inne spojrzenie na futbol, bardziej barcelońskie. Choroba odebrała nam świetnego fachowca i człowieka.
0
@FranzMaurer Z całym szacunkiem do niego, ale trener to był najlepszy. Graliśmy tak samo, nie zmieniał taktyki, nie rotował składem praktycznie w ogóle, przez niego Thiago odszedł, oklep od Milanu czy Bayernu(wtedy Roura prowadził).
0
@Bagsik88 Ja uważam, że gdyby nie ta choroba i to, że nie mógł poświęcić się swojej pracy napewno nie dostalibysmy aż 0:7. Zespół stracił swojego szefa i mentora. Byliśmy rozbici jeszcze przed tym dwumeczem (oczywiście nie umniejszam Bayernowi Heynckesa bo byli niesamowici)
0
@FranzMaurer Z Milanem tak samo?
0
@Bagsik88 Z Milanem i tak awansowalismy.
0
@FranzMaurer Przegraliśmy 2:0 w pierwszym meczu.....z zespołem, który był u schyłku.
0
@Bagsik88 A w drugim roznieślismy ich w pył 4:0. Nie takie wyniki padały. W fazie pucharowej każdy może wygrać z każdym. Ja tam bym chciał widzieć Tito w sezonie 13/14 na ławce trenerskiej. Ciekawe jakby to poukladal mając jeszcze Neymara do tego.
0
@FranzMaurer Bo Messi zagrał świetny mecz....potem jak Messi grał mało to z PSG się męczyli.