- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1070 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1070 Culés
2
Cytuję użytkownika "Khajio" :
"Griezmann i Coutinho też są jakościowymi zawodnikami, ale jeden i drugi nie podołał zadaniu."
Co autor ma na myśli pisząc, że Griezmann nie podołał zadaniu? Cóż to za "zadanie", miał do wykonania Francuz w pół roku? Chętnie z ciekawości się dowiem :-)
6
@T_TG Zapytaj go o to odpowiadając na jego komentarz.
0
@T_TG to, że za 120mln powinien co mecz być kluczowym piłkarzem
0
@Striker nie, wolę żeby wprost odpowiedział na to jedno pytanie :-)
3
@T_TG Może to, że chłop poza dobra grą w obronie, co nie należy do jego zadań, nic nie wniósł.
1
@T_TG napisz to pod dyskusją, zresztą to ja z nim dyskutuje.
2
@krzychu1526 To bzdura jest, ma na początek swojej przygody w La Liga 8 bramek i 4 asysty, z czego te gole potrafiły dać punkty, tak samo 2 gole w CL które także dały punkty, i 3 bramki W Copa del Rey z których oba dały nam awans po meczu z Ibizą.
Wiesz, napastnika rozlicza się za GOLE przede wszystkim ;)
Zresztą ta gra w pressingu jest tak bardzo potrzebna dla Barcelony, tak bardzo potrzebna, szkoda.
I jak można pisać że gra obronna nie należy do jego zadań, Oglądasz piłkę nożną, czy tylko urywki? Przecież w obecnej piłce każdy musi wracać do obrony, bronimy się wszyscy, tylko nieliczni nie stosują gry w obronie, jak Messi,ale Messi jest wybitny.
0
@Chwytliwy powiedzmy że z Waszej dyskusji, wyłączyłem wątek Griezmanna :-P
0
@T_TG
Griezmann ostatnie mecze to był kompletnie niewidoczny, jak dla mnie średni grajek.
0
@T_TG Tamten komentarz dotyczył tylko i wyłącznie stylu. Stwierdziłem, że Griezmann i Coutinho nie potrafią odnaleźć się do końca w systemie Barcelony.