- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1166 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1166 Culés
6
Witam w ostatnim odcinku pięknej serii, że ja coś kopiuję z internetu, a wam się to podoba.
Seria polegała na tłumaczeniu znaczeń oraz pochodzenia danego imienia.
#4 ostatnie imię to Krzysztof
Krzysztof jest to imię pochodzenia greckiego, od słów Christos (Chrystus) i phero (nieść). Oznacza: niosący (w sobie), wyznający Chrystusa.
To dokonały mąż i ojciec. Posiada niezbędne do tego predyspozycje i cechy charakteru. Zarówno miłość, jak i nienawiść dojrzewają w nim długo, za to są trwałe. Gotowy jest walczyć o dominację w związku, tak w sprawach codziennego podejmowania decyzji, w sferze uczuciowej, jak i w dziedzinie seksu. Niestety opiekuńczość rozwija się u niego równolegle do pragnienia agresji. Silna zmysłowość przez całe życie sprawia mu problemy i może być motorem wielu niechcianych zdarzeń. Bez wątpliwości jest jednak czułym i stanowczym ojcem. Od partnerki natomiast oczekuje zrozumienia i miłości – wówczas pozostaje wiernym i idealnym partnerem. Nawet jeśli czasem sprawia wrażenie nieprzystępnego – jak to mężczyzna!
Oznaczam moich najlepszych z tego serwisu @xofcbxo oraz @Forza_Juve , pamiętam o Tobie Dominik, trzymaj się xD
Następna część raczej nigdy.
FAQ
Dlaczego to koniec?
Bo już mi się nie chce.
Dziękuję za zainteresowanie serią, kocham was wszystkich, pozdrawiam.
2
@Vahn nawet polecenia nikt ci nie dał,a to chamstwo brrr.
2
@Chwytliwy nie zależy mi na tym, mógłbym oddac wszystkie swoje polecenia, ale dziękuję za opiekę, pozdrawiam Cię Andrzejku
1
@Vahn Nie potrzebuje, mam ich dużo, ja cię również Vahnie.
2
@Vahn Piękna to była seria. Przykro, że tak szybko koniec :( Ale dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie jaki w nią włożyłeś
2
@Vahn Aż mi się smutno zrobiło.. czuję tęsknotę
2
@Chwytliwy no domyślam się, nie bez powodu jest Pan nazywany jednym z najpopularniejszych użytkowników serwisu.
2
@Forza_Juve @xofcbxo dziękuję i przepraszam, trzymajcie się ciepło, do zobaczenia.
1
@Vahn na ty też możesz się zwracać.
2
@Vahn Do tej pory mam twoje tapety, kc pamiętaj. Kubuś też tęskni i pozdrawiamy Macioptikon
1
@xofcbxo haha XD, ta ja was też, również pozdrawiam