- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1434 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1434 Culés
5
Post typowo dla atencji. Możesz pominąć, albo mnie zablokować. Serdecznie (nie) pozdrawiam.
A teraz do rzeczy. Już sobie trochę od La Rambli odpocząłem i akurat nastąpił wybuch "panikowidu" i nie wytrzymałem: po prostu musiałem trochę fałszerzy i panikarzy uciszyć. Więc ślubowanie milczenia i tak złamałem. Skala hipokryzji: 0,5J (nie, nie dżuli; sami wiecie kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°))
No więc skoro tak, to już mogę równie dobrze pisać o wszystkim, skoro sam sobie coś przyrzekłem i nie wytrzymałem zbyt długo. =D
Ale po co znowu robię wokół siebie telenowelę, łapcie ankietę. Niech lud zdecyduje. =D
Czekam na lincz za szukanie atencji. Siedzę zamknięty w czterech ścianach, pop-corn gotowy, więc trochę jatki by się przydało. =D
https://www.strawpoll.me/19593601
2
@IAmBackCules już się cieszę, że cię widzę jeszcze zanim przeczytam :-D
1
@IAmBackCules znowu ten atencjusz, poklasku szukasz? :P
6
@IAmBackCules Od razu podrzucę propozycje nicku na drugie konto, kiedy te już usuniesz. "IAmBackAgainCules" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@IAmBackCules nie rób ankiet tylko wróć i pisz o wszystkim.
1
@IAmBackCules po kiego grzyba Ty się tak właściwie oddajesz „w ręce ludu”?
1
@IAmBackCules Dziękuję bardzo za udział w plebiscycie. Minęła (nie) regulaminowa godzina. Wyniki wskazały co następuje:
https://zapodaj.net/fe6aae2416c47.png.html
Niezależny komisarz wyborczy @Avada Kedavra potwierdzi autentyczność i rzetelność wyników =D
1
@IAmBackCules prawilne i sprawiedliwe wyniki.