- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1552 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1552 Culés
5
Zrobiłem sobie smalec. Boże jaki pyszny. :D Nie wiem czy na tej stronie ludzie jadają takie rzeczy, ale jakby ktoś chciał przepis.
Ja osobiście lekko zmodyfikowałem, a raczej uprościłem do składników jakie posiadałem w sensie. Różne rodzaje mięsa.
I ten komentarz :D
"Dżem ze świni? - Smalec".
3
@koksik2700 Bardzo lubię smalec
1
@koksik2700 dodałeś jabłko, żeby nie skwarki nie były twarde ?
1
@koksik2700 jak smalec to ogory i chleb, no i czosnek.
1
@koksik2700 uwielbiam robimy czasami
Eh ogóreczek kwaszony butelka strmubasa i smalec mniam
1
@IronSanHybrid Dodałem, ale dodałem też 2 łyżeczki mleka na sam koniec. W zasadzie to wszystko zrobiłem według tego filmiku, jedynie rodzaje mięs ograniczyłem i dodałem te 2 łyżki mleka. Podobno to zmiękcza właśnie również smalec. :)
1
@koksik2700 o mleku to nie słyszałem, a właśnie dla zmiękczenia daje jabłuszko :)
0
@IronSanHybrid No ja sam nie jestem specjalistą. Szczerze mówiąc robiłem pierwszy raz, ale moim zdaniem wyszedł pyszny. A nie jeden w życiu jadłem. :P
1
@koksik2700 To dobrze, że wyszedł pyszny ! smacznego :) Chociaż z tym mlekiem to chyba jakaś ściema :>
1
@Janiama Prawidłowo. Starsze pokolenie (bez obrazy) bardziej lubi takie rzeczy i to bardziej naturalne. Dzisiejsze pokolenie pewnie na samo słowo smalec już się wzdryga. :D
1
@koksik2700 ale ze skwarkami jak swojski :) pycha
1
@IronSanHybrid Serio Ci mówię. Wpisz sobie w internecie mleko do smalcu czy jakiś przepis. I jeśli przejrzysz parę, to zobaczysz że ludzie dają mleko. ;)