- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1500 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1500 Culés
5
" W ciągu minionej doby we Włoszech w wyniku zakażenia koronawirusem COVID-19 zmarło niemal 500 osób. To tragiczny rekord, od kiedy choroba opanowała ten kraj. W sieci pojawiły się zdjęcia wojskowych ciężarówek w Bergamo, które muszą pomagać w wywożeniu ciał, przeznaczonych do skremowania, bo miastowe krematorium i kostnica nie radzą sobie z liczbą ciał. "
Nadal są tacy co myślą że życie wróci do normy w Maju/Czerwcu?...
To jest nierealne.
2
@FC1899Barca na szczęście u nas nie ma takich liczb i prawdopodobnie nie będzie. Włochy zbagatelizowały problem i maja efekty.
W maju/czerwcu może zacząć wracać do normy, ale to zależy od kraju
11
@FC1899Barca Oczywiście, że tak. Po prostu musi nadejść skok zachorowań i później stopniowo zaczną spadać. Te najwyższe skoki szacuje się jeszcze w marcu, kwietniu. Myślę, że specjaliści, którzy obliczają te krzywe, mają jednak jakieś pojęcie. Dodając do tego wyższe temperatury, mniejsze rozprzestrzenianie i będzie się powoli uspokajać.
2
@FC1899Barca Ja tam mam cały czas życie unormowane praca/dom/praca/dom i tak w kółko, tylko rzadziej chodzę do sklepu :P
5
@FC1899Barca W czerwcu już powinno się wszystko powoli unormować, teraz we Włoszech jest szczyt za tydzień-dwa zacznie spadać liczba zachorowań i zgonów, więc przestań panikować tu na stronie bo się żałosny robisz. A i wiele ludzi dalej funkcjonuje normalnie chodzi do pracy, robi zakupy itd.
0
@FC1899Barca Są dwie metody na zatrzymanie wirusa - izolowanie się ludzi, by nie miał jak przeskakiwać z nosiciela na nosiciela, albo zarażenie się wszystkich, przez co wirus wymiera, bo też nie ma już kogo wtedy zarażać. U Włochów chcąc nie chcąc został wdrożony ten drugi sposób, więc tak, uspokoi się to prędzej czy później. W tragiczny sposób, ale w końcu się uspokoi, bo wirus nie będzie już miał kogo zarażać.