- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1500 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1500 Culés
0
Jeszcze godzinę temu traktowałem sytuację poważnie, ale teraz dostałem bardzo niepokojące info. Pewna osoba, której ufam w 100% dostała info od rodziny wojskowości, że niech lepiej robi jak największe zapasy i wyjeżdża w sobotę do domu rodzinnego na wsi. Ten kontakt z wojska nie chciał nic więcej powiedzieć bo twierdził, że nie może.
Sam już nie wiem, osoba która mi to przekazała raczej nie jest typem żartownisia, a tym bardziej w takich okolicznościach
3
@ShinobiQWE Tylko żeby nie zapomnieć o 15kg ryżu, 20kg makaronu i 40l wody
7
@ShinobiQWE Stryjeczny wuj szwagra mojego drugiego męża stanowczo dementuje te informacje.
2
@NeroTFP Kogel-mogel? :D
0
@Ramos9248 Tak jest! :D
0
@ShinobiQWE W niedzielę będzie stan wyjątkowo we Wrocławiu już wojsko jest i zakładają rogatki.
0
@NeroTFP Ja absolutnie nie twierdzę, że szykuje się coś większego. Po prostu takie info do mnie dotarło. Być może to tylko takie ogólne zalecenie żeby zrobić zapasy, ale wtedy raczej ten wojskowy przekazałby info że bez paniki i strachu. Ja sam jestem już zmieszany
0
@ShinobiQWE Myślę, że nawet jeżeli wprowadzą stan wyjątkowy (co jest w jakimś tam stopniu prawdopodobne), to jednak dostęp do jedzenia nadal będzie.
0
@NeroTFP Osoba która przekazała mi to info nie ma możliwości łatwego przemieszczania się że względu na małe dziecko. Może dlatego kazał jej zrobić zapasy i najlepiej wyjechać do rodziny. Moim zdaniem stan wyjątkowy bardzo prawdopodobny
0
@ShinobiQWE Również od kogoś z rodziny dostałem takie info.
0
@tomono Ryż z chin a makaron z włoch? XD