- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
1
No nie wytrzymam , czy pare osób komentuje po wypiciu flaszki ? weżcie ochłońcie i nie walcie wszystkiego na jedne rozdanie jak słabi pokerzyści bo zaraz będziecie szukać innego stolika tak szybko ktoś z odrobiną łba na karku Was zgasi.Naprawde niektóre komentarze są tak mijające się z prawdą że to nawet nie gorące opinie po meczu tylko farmazony w czystej postaci.Ochłońcie troche i głowa do góry.Brakowało skuteczności i początek drugiej połowy był kiepski ale nie zapominajcie o tym co się poprawiło.Starczy już narzekań. Real z taką grą daleko nie zajedzie i punkty jeszcze pogubi nie raz , nie dwa.
0
@beznicku1000 Co Ty pieprzysz??? W 2 połowie lali nas jak amatorów z orlika!! Real był gotów umrzeć za to zwycięstwo.. Carvajal, Valverde ledwo żyli... nasze orły miały to wszystko gdzieś, gra na alibi i pełnej wyjebce.. Messi po meczu wyglądał jakby wszedł z ławki 5 min wcześniej.. bez kropli potu na twarzy... w dzisiejszej piłce bez zapieprzania i gryzienia trawy to oni nawet sparingu z oldboyami nie wygrają, a co dopiero meczu o jakąkolwiek stawkę...
0
@Maciek069 nie lubie gdybać ale co Real miałby z tej drugiej połowy gdyby do przerwy przegrywał 0-2 ? prawdopodobnie to że dawali się ogrywać jak dzieci i bezsensownie biegali.Pomyśl o tym ;)
0
@beznicku1000 przecież Maciek ma racje. Po jednej stronie było widać zaangażowanie i to zaowocowało końcowym wynikiem. Realnym, a nie „co by było gdyby...”. Śmieszne jest takie gdybanie xd
0
@Marik1234 widać że nigdy nie grałeś w piłke bo trzeba też przewidzieć gre przeciwnika , jeżeli Ci się to nie uda to gdybasz i starasz się nie popełnić tego samego błędu i rozkminiasz jakie są szanse na identyczne zagranie w podobnej sytuacji i okolicznościach.
Żeby nie robić Ci konga w głowie bo możesz się pogubić , nie obrażaj się na swoją drużyne bo tym meczem nie przegraliśmy mistrzostwa , mnie też porażka boli i jej okoliczności ale staram się realnie widzieć pozytywy
0
@beznicku1000 trochę w piłkę grałem. I z tego co wiem, to po meczu można sobie gdybać. Sens to ma w trakcie, albo przed. I w takim właśnie czytaniu gry Zizou jest swietny, co miało odzwierciedlenie w zmianach.