- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
9
Rakitic, Busi, Pique (akurat dzis ten ostatni w miare spoko) chyba juz udowodnili, ze nie mozna na nich polegac w trudnych meczach.
Firpo to jest najslabszy gracz jakiego widzialem od czasu Oleguera, choc i Ole mial wspaniale i momenty a u Firpo nie widze takiej mozliwosci. Gosc nie ma nic co moglby zrobic z niego dobre LO, szczegolnie w ataku pozycyjnym. Widzialem go w Betisie i albo sie cofnal w rozwoju albo mu jajka opadly.
Antek, ktorego bardzo szanuje za walke, to w nijakosci przechodzi samego siebie.
Vidal chyba najbardziej kombinacyjnie grajacy zawodnik u nas.
Frankie musi przestac trenowac z Ivanem i podgladac gre Roberto bo nieldugo zniknie.
Czekam na Arthura a pozniej na Fatiego bo nie ma w ogole szybkosci i elementu zaskoczenia.
0
@El dominatore Busi dzisiaj dobrze gra i coś kreatywnego próbuje zrobić
0
@El dominatore a w czym Rakitic , Busquets , Pique zawalili? Grają normalny mecz , Napoli sie broni całą drużyną i kontratakuje u wykorzystali błąd Firpo .
0
@ShawnC Dokladnie, graja normalny mecz.
Busi duzo przerzutow niby celnych ale takich ktore hamuja kacje bo za plecy, kilka strat i niecelnych prostopadlych.
Ivan jak zwykle, dostaje pilke i oczy w dol. Typowy odbijak.
Pique , tak jak pisalem, clakiem spoko.
Zreszta z mojego zdania janso wynika, iz nie mowie o tylko dzisiejszym meczu.
Poza tym za te pieniadze co zarabiaja to nie oczekuje od nich "normalnego meczu" tylko ciagniecia druzyny, motywowania jej i inspirowania. Od tego sa weterani. Za takie pensje to mozemy miec zawodnikow, mniej utytulowanych ale za to z checia do walki i nie poruszajacymi sie jak emeryci.
0
@Roobo Swietnie, probuje. Probowac to moze Fati albo Puig. Im to mozna wybaczyc. Gosc z takim doswiadczeniem powienien to robic. Zreszta dlugie podania za plecy a prostopadle za linie koncowa. Podwyzke i dozywotni kontrakt mu!