- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
8
Dla dinozaurów, krótki quiz dot. sprzętu komputerowego:
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/zapomniane-podzespoly-i-peryferia-komputerowe-ile-z-nich-rozpoznaszquiz/3flmhbp
Ja się pochwalę 11/12 (poległem tylko na przycisku turbo).
2
@Bobo25 też 11/12. Też poległem na turbo :>>>>
1
@Bobo25 10/12...
Scroll Lock i Trackball mnie załatwił :P
0
@klopx Scroll Lock do dziś na klawiaturach jest, choć osobiście go nie używam, ale wiedziałem do czego służył.
Co do Trackballa to też nie używałem ale widziałem xx lat temu u kolegi i widziałem jak z tego korzystał.
2
@Bobo25 ja na turbo również :D i na modemie nigdy takiego nie widziałem
2
@Bobo25 ja jestem grafikiem w firmie i siedzimy w pokoju w trójkę. Wszyscy mieliśmy 10/12 i wszyscy poleglismy na trackballu xD ja i kumpel dodatkowo właśnie na scroll locku a trzeci na turbo :D
1
@Ghotti Też nie miałem przyjemności i w pierwszej chwili chciałem zaznaczyć że to jakieś urządzenie do kopiowania dyskietek, ale w ostatniej chwili zwróciłem uwagę na te "56" i sobie przypomniałem moje początki z internetem i modemami o takiej prędkości, które wydawały śmieszne dzwięki podczas łączenia się z siecią, ehh kto pamięta takie obrazki:
https://zapodaj.net/ef117a945b65f.png.html
A tutaj coś dla melomanów:
https://www.wykop.pl/link/680941/dzwiek-z-przeszlosci/
1
@Bobo25 ja miałem modem na PCI "już" :) no właśnie tak zaznaczyłem, że do kopiowania dyskietek zdaje sie :D ta ten dzwiek slysze do dzisiaj :) i odpalanie po 22 bo taniej hyh