- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1075 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1075 Culés
0
Co sądzicie o Daenerys z GoT? Resztę dodam w odpowiedzi, żeby nie spoilerować.
0
@LuisSalvano Moim zdaniem dobrze zrobiła paląc stolicę. Ok, poginęło sporo niewinnych ludzi. Jednak ilu niewinnych ludzi zginęło z jej rodziny? Ona miała już dość. Ciągle podstawiano jej nogi, spaślak Varys okazał się zdrajcą, karzeł, który niby tak się za nią stawiał, sam podjudził Jona do zabójstwa. Dany pomogła w pokonaniu Nocnego Króla, a ludzie mieli ją gdzieś i wiwatowali na cześć Jona. Sana to już w ogóle kretynka. Sama NICZEGO nie zrobiła, oprócz zabicia Ramseya (którego oczywiście nie pokonała osobiście) i Littlefingera (podobnie jak z Ramseyem). Za to wyżej srała niż dupę miała i nawet ani razu nie podziękowała Dany.
Dany straciła masę dobrych ludzi, była dobra, a ciągle ktoś próbował ją skrzywdzić, oszukać. Czy szkoda mi ludzi ze stolicy? A czy im było szkoda Neda, któremu ścięto głowę? No właśnie... To był plebs, który z resztą jak miał okazję to zaraz lgnął do gwałcenia i robienia zamieszek.
Jon okazał się finalnie zdrajcą i takie są fakty. Dany chociaż miała jaja. A królem od czapy został Bran, ktory od czasu wizyty w drzewie zachowuje się jak zamulony ułom.
A Wy jak uważacie? Kibicowaliście jej, również po akcji w stolicy?
0
@LuisSalvano W jakim sensie?
0
@VenoM Już wyjaśniłem ;)
2
@LuisSalvano Moim zdaniem jej wątek został totalnie spalony w ostatnim sezonie i patrząc na to jak to się skończyło to cała historia którą przeszła przez cały serial nie ma znaczenia. Skoro od początku miała być szaloną królową od tak po prostu to po prostu jej historie możeby traktowac w postaci ciekawostki a nie budowy postaci. W ogóle o ostatnim sezonie nie chce mi się gadać bo totalnie niszczy wszystko, wole i nim zapomnieć