- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
1
Cavani w pierwszym składzie PSG na mecz Pucharowy z Dijon. Właśnie się rozpoczyna. Urugwajczyk stoi przed szansą strzelenia 200. bramki w barwach paryskiego klubu.
Do tej pory: 199 goli, 41 asyst w 294 meczach.
1
@Hiacynk Moim zdaniem Cavani to jeden z najbardziej niedocenianych napastników albo taki o którym mówi się mało patrząc na jego klasę.
0
@Hiacynk Świetny napastnik, jeden z najbardziej niedocenianych. Wczoraj przeglądałem sobie strzelców wszechczasów w TOP5 ligach europejskich. Ogarnąłem Ligue 1 i Cavani ma 137 bramek na koncie przy 197 występach. Do zajęcia pierwszego miejsca w tej tabeli brakuje mu 20 goli, co - nie oszukujmy się - w lidze francuskiej nie jest jakąś dużą liczbą. Szkoda, że nie będzie mu dane wyśrubować tego rekordu.
2
@FATIlity31 @Witekk10 To prawda. Miał taki okres prime, gdzie w ciągu roku jakoś 50 bramek w mniejszej ilości meczów zdobył. Myślę, że chociaż przez chwilę w czasie swojej kariery był najlepszym napastnikiem. Na pewno patrząc na całość jest jednym z najlepszych swojego pokolenia. I nie kopał się tylko w Ligue 1, bo w Palermo czy Napoli również stukał, o reprezentacji nie wspominając. Oglądałem analizę taktyczną tego zawodnika, to bardzo mądry gościu na boisku, takie ruchy bez piłki, mało kto to widzi i mało kto docenia, ale robią wrażenie. Na pewno najbardziej niedoceniany, bo moim zdaniem dotyka szczytu najwyższego poziomu, a i tak zawsze wymienia się Suareza, Lewego, Aguero, a o Edim zapomina.