- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 695 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 695 Culés
10
Xavi: Tak miałem ofertę z Barcelony :)
Abidal: Nie złożyliśmy żadnej oferty Xaviemu
11
@Grubson06 Nie wierzę żeby Xavi od tak sobie kłamał, że otrzymał ofertę. Abidal kłamie tak jak w przypadku tego, że wierzyli w Ernesto. Mam nadzieję, że ten zarząd się poda do dymisji bo jedyne co robią to chaos i straszny syf.
0
@Douglasinho może sam przyjazd xavi interpretuje jako ofertę czy sondowanie czy zostałby trenerem .A dla Abidala to umowa na papierze jest ofertą może tu jest problem.
0
@Borneo Jeżeli tak to Abidal sobie ten fakt skrzętnie wykorzystał żeby wybielić działania zarządu. Ta akcja z Xavim jest dla mnie zero-jedynkowa. Już na początku wywiadu który przeczytałem (który się tutaj pojawił) zrobiło się dla mnie niesmacznie. Abidal tam między wierszami zaatakował Ernesto, właśnie Xaviego czy całą drużynę. Dla mnie to było niskie... czyli idealnie pasujące do tego zarządu.
0
@Douglasinho on mówił o tym ze w mediach pojawiały się nieprawdziwe rzeczy starał się to wyorostować.Różnica jest taka że praca xawiego to piłjarz i trenerka.Praca Abidala to piłkarzi facet od przygotowanua kontraktów i negocjacji.Abidal mówi to co jest zgodne z jęgo językiem zawodowym.Dla niego podpisanie umowy jest zwięczenuem negocjacji jest sukcesem .Dla xaviego tutaj kwestie formalne były drugorzędne.Był pod wrażeniem ze może być yrenerem Barcy i czy jest gotowy na to.Co do szatni on mówił o swoich odczuciach ns bazie doświsdczenia zyciowego mógł się mylić albo nie.Jednak po zmianie trenera widać ze wszyscy wzieli się do roboty.Coś w tym jest co mówi.Wiadomo ze Leo na tam władze i widać było jak podawał Grieznanowi.Może próbuja coś z tym zrobić .Ciężko jest to ocenić nie znamy szczegułów