- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 660 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 660 Culés
12
Jako zwolennik wprowadzania młodych ze szkółki do pierwszego składu jestem całkowicie przeciwny transferowi Eriksena. Mając w pomocy przede wszystkim Busquetsa, De Jonga i Arthura i chcąc jeszcze dawać szanse Puigowi, kupowanie Duńczyka nie ma sensu. Chyba że nie wiem... Sprzedajemy Arthura?
1
@KamQiX mi też ten Eriksen jakoś nie leży ale nie będę też płakać jak go kupią, pod warunkiem ze to oznacza natychmiastowy transfer Rakiticia i Vidala
1
@KamQiX Mnie ten Arthur od początku nie przekonywał, milion podań w bok i do tyłu do najbliższego byleby piłki nie stracić, od święta jakaś konkretna piłka. Chyba nie o to chodzi w naszym zespole.A niektórzy już z niego kolejnego Xaviego chcieli robić.
Ja bym był nawet zadowolony gdyby Barca sprzedała np. jego i Rakitica a w ich miejsce przyszedłby Eriksen, zawodnik który nie boi się podać prostopadłej piłki, czy jakiejś innej niekonwencjonalnej piłki za linię obrony. Do tego zmniejszyła by się ilość pomocników, więc więcej szans dla Puiga.
0
@Bobo25 Najlepsze są te memy z króla lwa :D
1
@Bobo25 jak ja pamiętam grę Xaviego to właśnie taką, gdzie przede wszystkim uspokajał i grał w szerz żeby akcje rozciągnąć. Parę razy highlitsy oglądałeś i utrwaliło się, że Xavi całe życie napierniczal prostopadle. Różnic jest parę, Xavi na top wszedł w wieku 27 lat w wieku Arthura Brazylijczyk przewyższa go o klasę, robotę robi i byłbym spokojny o jego rozwój. Kupowanie Brazylijczyków w lato zawsze kończy się tak samo zwłaszcza z brazylijskiej ligi. Zamiast przygotowywać się do sezonu to go kontynuują i taki Arthur najlepiej u nas grał w zimę bo tak grałby najlepiej w Brazylii - w najważniejszym etapie sezonu. U nas w wiosnę było gorzej,ale to dlatego, że zamiast być na wakacjach to grał i się kontuzję zaczęły. W tym sezonie też copa America pokrzyżowała regenerację
0
@KamQiX jaki transfer Eriksena, to wszystko podaja same malo wiarygodne zrodla, Eriksen podpisal juz umowe z Interem - teraz tylko zamykaja to zima, zeby nie czekac do lata, bo skoro w Spurs wiedza, ze i tak bedzie tam gral, to chca jednak cos zarobic juz teraz, a I yer najchetniej jak najsybciej chce go integrowac z druzyna.
0
@jeyx77x To chyba słabo pamiętasz. Tak Xavi potrafił uspokoić grę, zagraać dłuższą piłke wszerz boiska, ale też potrafił jednym podaniem za linię obrony przyspieszyć grę naszego zespołu. w ponad 800 występach zaliczył 109 goli i 212 asyst (co daje jakąś asystę co 4 mecze) i jeszcze więcej kluczowych piłek. Arthur w 108 meczach (łącznie z występami w Brazylii) zaliczył … 4 gole i 9 asyst (dane z transfermarkt).