- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 508 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 508 Culés
0
Jak słyszę o aklimatyzacji to mi się nóż w kieszeni otwiera...jak przychodzisz z normalnej ligi gdzie poważnie grają w piłkę to żadnej aklimatyzacji nie potrzebujesz... (Ile na aklimatyzację potrzebował Haaland?)albo się to ma albo nie, choć zgadzam się że w Barcelonie trochę trudniej zrozumieć tą fizolofie gry
6
@NIEBIESKI77 zobaczymy co będzie z Halladem trzy-cztery miesiące dopiero można go ocenić, to że strzelił hatricka w debiucie to może nic nie znaczyć
3
@NIEBIESKI77 A Modric mówi tobie to coś?
Zanim odnalazł sie w realu musiał męczyc sie przez rok, wczesniej byl uwazany za najwiekszy niewypal transferowy. Znawcy piłki którzy myślą że piłka taka prosta, klikając literki w klawiaturę.
9
@NIEBIESKI77 Ale kocopoły opowiadasz. Weź pod uwagę że przechodząc do innego kraju, gdzie panuje inna kultura, inne jedzenie, inny rytm dnia, niektórzy zostawiają rodziny w poprzednich miejscach zamieszkania itp. człowiek musi się do tego przyzwyczaić. Jednym nie stanowi to problemu inni potrzebują czasu by się do zmian przystosować. Gdy nie wszystko dookoła jest poukładane, człowiek nie do końca może się skupić na futbolu. Gdy w głowie nie jest wszystko poukładane to i nogi na boisku mogą nie nieść tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Do tego dochodzą jeszcze kwestie techniczne/taktyczne nowej drużyny, trochę inny styl ligi itp.
To nie jest takie proste, ludzie są różni i różnie do tego podchodzą, a więc schowaj ten nóż głęboko w kieszeni.
3
@Bobo25 wielu tu nie odróżnia transferu w życiu od takich w FM.
0
@NIEBIESKI77 Håland zamienił Austrię na Niemcy, kraj gdzie mówi się tym samym językiem a kultura jest bardzo podobna. To nie to samo co przejść np. z Hiszpanii do Anglii.