La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1033 Culés

0

Sk Solskjaer: „Pogba grał teraz dwa mecze i był przez jakiś czas poza domem, więc nie uważaliśmy, że udział w tym meczu będzie odpowiedni”.

Kupili gościa za 100mln i taka sytuacja. On powinien za te pieniądze gryźć trawnik jak każdy inny kto kosztuje tak astronomiczną kwotę, tymczasem on sobie robi ciapki na głowie i gwiazdorzy, piłka nożna zwariowała.

4

@NaFazieHitman Miał ciężka kontuzje przez którą nie było go prawie 3 miechy.Bardzo dobra decyzja tymbardziej że Burley to rzeznicy.

0

@NaFazieHitman gryźć trawę to powinien negocjator Man utd że kupił gościa za tyle i nic z tego nie wyszło. Co ma Pogba do tych stu milionów?

0

@NaFazieHitman czym się różni zawodnik za 100 mln od tego za 40 mln w kontekście powrotu do zdrowia po ciężkiej kontuzji?
P. S
Mam nadzieję, że masz świadomość tego, że cena za którą się kupuje piłkarza to nie tylko wartość piłkarska?

1

@Katalończyk 99 tym sie różni, że kosztuje 2 razy tyle i powinien robić sam tyle co dwóch:)

0

@NaFazieHitman to tak nie działa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?