- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
8
Neymar pozywa Barcelonę i prosi o 3,5 mln za ostatni miesiąc, w którym był w klubie.
Oskarża Barçę o działanie w złej wierze ze względu na decyzję o podpisaniu umowy z PSG. [El Mundo]
Zostawić go w tym P$G w takim razie i niech sie tam kisi, bardziej potrzebujemy Lautaro..tylko nie na LS :)
15
@NaFazieHitman Ojciec jego zdementował te informację. Przyznał, że byli w Barcelonie, żeby rozwiązać ten problem w "przyjaznych stosunkach."
1
@BarcaInfo Zaraz @ViscaBarca123 się oburzy...
0
@LuisSalvano I po co go zaczepiasz?
2
@NaFazieHitman jak zwykle, byle źródło i rewelacja i od razu połknięte..
1
@BarcaInfo to jego ojciec teraz taki wiarygodny?
0
@Chwytliwy Raz on oznacza mnie, raz ja jego. Co w tym złego?
1
@LuisSalvano On Ci odpowiedział, a ty go w tym momencie prowokujesz. Taka różnica.
4
@LuisSalvano Kiedy ja Cię ostatni raz oznaczyłem w jakimś moim poście? Jedynie odpowiadałem na Twoje komentarze, a nie wspominałem o Tobie w osobnej dyskusji.
0
@PrinceDamon Oznaczyłem go po to, aby nie przeoczył tego postu.
0
@ViscaBarca123 A ja Cię oznaczyłem, abyś nie przeoczył powyższego postu. Tak o, odnośnie naszej wcześniejszej dyskusji.
1
@LuisSalvano Tak, bo nie zauważę, bo jestem ślepy i nie mam Twittera.
1
@LuisSalvano Xddd, dobre kłamstwo, ewidentnie go podpuszczasz, do tego redaktora prowokujesz, no ładnie ładnie, dziwię się czemu jeszcze ciebie nie zbanowali, ale może się uda, bardzo na to liczę osobiście :).
0
@ViscaBarca123 Różnie to bywa w natłoku postów :)
1
@Chwytliwy Tak samo jak ja liczę na bana dla ciebie. Może kiedyś przyjdzie ten dzień :) Mimo wszystko ja mam chyba ciut większe szanse na sukces, bo chociaż orłem z matmy nigdy nie byłem, to wydaje mi się, że troszkę lepiej liczę od ciebie ;) Pozdróweczki