La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

konto usunięte

4

Jeśli dyskusja się skończyła to cóż, dziękuję, było warto, spokojnej nocy życzę.

konto usunięte

2

@Chwytliwy Dobranoc. Quest wykonany. Respekt +5 i Umiejętności Policjanta +10.

konto usunięte

1

@xJLx prawo +1000 xd.

2

@Chwytliwy w poniedziałek jak wstaniesz leć na komisariat z tą sprawą, nie zostaw tak tego wojowniku

konto usunięte

0

@neymarjr_143 A mam zamiar? Nie, wyraziłem co o tym myślę i tyle, a jak chcesz szukać znowu na mnie szpilki to szukaj, i tak ci się to nie uda.

P. S u mnie w mieście jest całodobowy od poniedziałku do niedzieli, także nie trafiłeś.

2

@Chwytliwy Zdradzisz jeszcze na czym polegał tajemniczy eksperyment? :D

5

@Chwytliwy nie muszę nic szukać, sam się zaorałeś dziś wystarczająco, bez odbioru

konto usunięte

0

@KamQiX Nie kolego.

Komentarz usunięty

3

@Chwytliwy Czyli on trwa! Musimy być czujni :D

konto usunięte

0

@KamQiX nie, po prostu nie chcę tego zdradzać, nie mam takiej potrzeby.

konto usunięte

4

@neymarjr_143 Nie szukaj na niego szpilki. On jest nieskazitelnie czysty. Lepiej siedzieć cicho, bo szpilki to on ma na każdego, ale na niego nie ma nic :D

Typ się ośmieszył, a teraz próbuje się bronić tym, że to eksperyment. Chciał ośmieszyć mnie (bo przecież to takie modne), a koniec końców skompromitował się. Ciekawe, co na to jego kumple, z którymi sobie zawsze tutaj słodzi. Znając życie, udadzą, że nie widzieli tematu.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Ja się osmieszylem? Widzę osoby typu @CZaras i @xJLx oraz @NGTRX zrozumieli mnie bez słów i znają ten temat. Tak, to był eksperyment, polegał na tym ile osób nie widzi w tym nic złego, no cóż, widać zadziałało, bo dużo osób nie widzi w tym nic złego.

konto usunięte

2

@neymarjr_143 Gość jest ogólnie ostro zgorzkniały, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego wiek. W sumie to nawet mi go szkoda, bo chyba jakaś przyczyna tego musi być. No chyba, że to już taka jego natura.

konto usunięte

0

@neymarjr_143 straszne, popełniłem błąd, no widzisz, przyznaje się teraz do tego, a @LuisSalvano nie widzi w tym nic złego w czym uczynił, ale spk, spk, jak pisałem, chcesz mi wbić szpile i tyle, teraz będziesz odkopywać dyskusje aby mi dowalic, problem w tym że ja to pisze szczerze że błąd popełniłem więc,a ten użytkownik w swoim czynię nie widzi nic złego, ba, sam go pierwszy dzisiaj odkopal aby się tym przechwalac.

Wybitnie jesteś subiektywny w kwestii mojej osoby.


konto usunięte

0

@LuisSalvano a może to do mnie kieruj jaki jestem, ogólnie jest to niesamowite, nie znasz mnie a piszesz ze jestem zgorzkniały (bzdura, nie jestem taki), po prostu gardze takimi osobami jak ty.

1

@LuisSalvano Luis byku, jak będziesz miał kiedyś podobną sytuacje jak ta z xboxem, to ja Ci zaraz zostawiam numer telefonu i dzwoń do mnie i wspólnie robimy przekręty

konto usunięte

1

@Chwytliwy To faktycznie fascynujący eksperyment. Prościej i mniej konfliktowo byłoby zrobić ankietę i zadać w niej pytanie. Miałbyś prosty i przejrzysty podgląd.

Szkoda, że ten eksperyment nie pokazał ci, że to ty nie masz racji i robisz z igły widły. Jeżeli takie coś i to po 3 latach rozpamiętujesz i traktujesz jako coś złego, to coś jest z tobą nie tak. Albo jesteś skrajnym samotnikiem, albo łudzisz się, że osoby w twoim otoczeniu są nieskazitelnie czyste. Zasmucę cię. Stawiam 100%, że każdy z nich przynajmniej raz w życiu zrobił tego typu "przewinienie" (pojechał bez biletu, przeszedł na czerwonym świetle, pierdnął w towarzystwie).

Nikt nie widzi w tym nic złego (oprócz wymienionej przez ciebie trójki osób), ponieważ dorośli ludzie mają swoje sprawy i nikt nawet nie zwraca uwagi na takie pierdoły. Pierdoły, bo inaczej tego nazwać nie można.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Nie zwracają, bo nie widzą w tym niczego złego, co nawet podkreślali.

I nie wytykaj mi czegoś na co nie masz nawet jednego argumentu, te swoje teorie jaki jestem to wsadź w zadek, i mam rację, te 3 osoby znają temat, i to widać, reszta po prostu nie wie co w tym złego i patrzy na to zerojedynkowo.

Nie pisz że mną coś jest nie tak, bo to ty się chwalisz swoimi "czynami" na forum publicznym, ty jeszcze to odkopujesz aby jeszcze bardziej pokazać jaki jesteś super, ze mną jest wszystko w porządku, i nie absolutnie nie czuje się samotny, ty najwidoczniej się czujesz wnioskujac po twoich komentarzach.

konto usunięte

1

@Chwytliwy Ty za to mnie bardzo dobrze znasz. Na podstawie mojej sympatii do Neymara, akcji z Xboxem i przejechania 2-3 przystanków bez biletu stworzyłeś sobie jakiś absurdalny obraz mojej osoby. Przypomnę ci małolat, że to ty wielokrotnie kpiłeś z mojego zawodu i ironicznie się wypowiadałeś.

Dla mnie to jest większą patologią niż schowanie Xboxa na innym dziale. Także ogarnij się typie. To, że jesteś zgorzkniały to widać gołym okiem. Frustracja często się z ciebie na tej stronie wylewa. Wiecznie coś ci nie pasuje, nie podoba się. Nigdy nie lubiłem przebywać w otoczeniu tak zrzędliwych, markotnych i toksycznych osób.

1

@LuisSalvano panowie, co to za amatorka ?
Zamiast śrubowac rekord, to Wy nowy wątek?

konto usunięte

1

@neymarjr_143 Hehe, z przyjemnością :D Aczkolwiek od tamtej pory nie widziałem tego typu okazji (w sensie, aby móc coś ukryć i dzień później kupić taniej).

konto usunięte

0

@Colon @Chwytliwy tworzy nowe wątki, ale to przecież ja szukam atencji :D
Swoją drogą, gość mi darmową promocję zrobił, więc chwała jemu za to!

0

@Colon pewnie serwery nie wyrabiają i dyskusja muli przy wczytywaniu ^^

konto usunięte

2

@LuisSalvano Czyli jednak jesteś swietlicowym mam rację? I nigdy nie kpilem z twojego zawodu, to kłamstwo, ty natomiast szydziles z tego że matury nie zdałem gdy nie miałeś argumentów na to

Tak, stworzyłem, bo dałeś na to POWODY a przede wszystkim ARGUMENTY , bez powodu nie napisałbym że jesteś jaki jesteś wiesz? Ty już nie masz na to jaki jestem argumentów, bo ani nie jestem zgorzkniały, ani nie jestem samotny, to tylko twoja teoria.

A toksyczny to ty jesteś, nie ja, akcja z Xboxami oraz biletem i tym jak meczyłeś la Ramble tematem z neymarem to udowadniają, teraz nakręcasz spirale z chwaleniem się swoimi czynami.

konto usunięte

1

@LuisSalvano zaraz przeszukam forum żeby znaleźć o co tu chodzi i się z was pośmiać.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Ja tylko podziękowałem za dyskusje, to ty już ciśnienia nie wytrzymujesz najwidoczniej i starasz się jakoś tam bronić, żenujący chłop, i tyle. Pisz co chcesz, i jak chcesz, i tak ci odpowiem ze zdwojoną siłą, bo dyskutować nie umiesz, co udowodniłeś nie raz na tym forum, dyskusja polega na podawaniu argumentu, jesteś jedynym na tym forum użytkownikiem który nigdy tego nie zrobił.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Ty za to chwaliłeś się, że oblałeś maturę, po czym zamiast uczyć się do poprawki, siedziałeś tu całymi dniami i cisnąłeś zwolenników Neymara (oraz kpiłeś z mojego zawodu), podczas, gdy ja relaksowałem się dłuuuugim urlopem.

I kto tu z nas gorzej wypada? Możesz sobie mną gardzić, ale znaczy dla mnie tyle, co nic. Ja jestem swój chłopak, a ty zgorzkniały małolat, którego największym problemem jest to, że jakiś obcy jemu typ ukrył konsolę na innym dziale. Ja nie wyśmieję twojego zawodu i nie będę pisał, że jesteś zapewne słabym pracownikiem w tym całym EkoGroszku i partolisz całą robotę. Nie napiszę tego, ponieważ nie znam cię od tej strony i może mimo tego, że w necie jesteś żałosny, to w pracy możesz być jednym z najlepszych.

Tobie jednak nie przeszkadzało wielokrotnie nabijać się ze mnie, pisać o tych laurkach i ogólnie podważać moje kompetencje. Chłopie, nie masz do mnie podjazdu, takie są fakty. Pozostaje ci tylko dalej się frustrować.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Haha, skąd przypuszczenia, że jestem "świetlicowym"? Pomijam to, że nawet, gdybym nim był, to nie wiem, co to za ujma. No, ale może ty szanujesz jedynie pracowników z EkoGroszka ;) Nie ściemniaj mi tu, że nigdy nie kpiłeś z mojego zawodu. Pamiętam doskonale docinki typu: "Nie przeszkadzajcie jemu, pewnie laurki przegląda nowe".

Ze zdwojoną siłą to ty sobie możesz pięścią w stół uderzyć, będąc tak sfrustrowanym. Brak matury ci wytknąłem, bo uznałem to za jakiś ponury żart, że typ, który sam nie zdał matury, wyśmiewa zawód innej osoby.

I jeszcze mówisz, że nigdy nie podaję argumentów. Podaję je praktycznie ZAWSZE. Temat Neymara, kanarów i wiele, wiele innych uargumentowałem wielokrotnie, ale przywykłem, że ty widzisz tylko to, co chcesz zobaczyć.

Beeeeka niezła :D

konto usunięte

2

@LuisSalvano co za akcja z tym xboxem :D chyba musisz zrozumieć @Chwytliwy też czekał od rana na tego xboxa

konto usunięte

0

@FDJ Na to wygląda. Bez kitu, nikt tak tego nie przeżywa jak on :D

konto usunięte

0

@LuisSalvano Ja się frustruję? Nieźle. I gdzie ja się chwaliłem, ot napisałem że matury nie zdałem i tyle, no straszne, ty to wykorzystywałeś i w momencie gdy brakuje ci argumentu (a tak niemal jest zawsze) że matury nie zdałem i próbowałeś dawać żenujące docinki gdy nawet chciałem normalnie dyskutować, nie raz gdy nawet o tym nie wspominałem.

I ja cisnalem zwolenników neymara? Pff, kłamstwo, nie robiłem tego, ja nie byłem zwolennikiem tego transferu i tyle, ale nie jechałem po nikim, nie dość że dyskutować nie umie to kłamie, zrobisz wszystko aby wyszło na twoje, wszystko, nawet sklamiesz.

I jak podważac twoje kompetencje? Gdzie, uu, znowu klamiemy aby wyjść z trudnej sytuacji, bo tego nie zrobiłem, i ja się pytałem czy rzeczywiście jesteś nauczycielem i czy masz na to dowód, ty się przynales że jesteś ale podałeś mi nawet na to dowodu, i co teraz? Ja się frustruję? Ja dyskutuje, a to ty się frustrujesz, strasznie nerwowy chłopak, dobra melisa by się przydała.

Osoba która szydzila i to dzisiaj z mojego wykształcenia absolutnie nie ma prawa pisać że szydzila z jego kompetencji (a nigdy tego nie zrobiłem), bo wychodzi na hipokryte.

Nie wygrasz, zrozum to, patowa sytuacja w której znalazłeś się po raz jak liczę 12 ze mną, i w żaden sposób się nie wyrwales tylko waliles teoriami i docinkami, i ja żegnam, bo to jak walka z wiatrakami.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

1

@Chwytliwy Dzisiaj duuużo osób stanęło po mojej stronie, więc się przeliczyłeś. Wiem, że pociśnięcie mnie tutaj to swego rodzaju "pewniaczek" na zdobycie herbików, ale jak to bywa - nawet największe pewniaczki potrafią czasem zgubić ;)

Jak tu skomentować twoje wypociny? Ty człowieku w ogóle nie wiesz, co się wokół ciebie dzieje. Przerażające jest to, że kilka miesięcy wcześniej robisz jedno, a teraz piszesz zupełnie co innego.

Serio myślałeś, że ci zdjęcie umowy wyślę? Że w ogóle cokolwiek będę ci udowadniać? Chyba sobie kpisz, haha. Wisi mi to, czy mi wierzysz, gdzie pracuję, czy nie. Moją rolą nie jest przekonywanie ciebie do czegokolwiek. W każdej dyskusji podawałem argumenty, więc przestań farmazony pisać.

Sam się sobie dziwię, że ci odpowiadam, bo dyskutowanie z tobą to jakaś masakra. Twój świat, twoje kredki. Różnica jest taka, że ja pozostanę sobą, a ty... jak wiatr zawieje ;) Żegnam i nie zamierzam dalej uczestniczyć w twoich prowokacjach.

konto usunięte

0

@LuisSalvano I oczywiście dalej kłamiesz, i oczywiście dalej nie podałeś argumentu, ani nic, skończ skończ, bo im dalej w las tym gorzej.

I nie, to ja się dziwię że z kimś takim jak ty dyskutuje, spotkałem wiele osób dość no trudno to nawet ubrać w słowa jakich, ale kogoś takiego jak ty to nigdy, broniący własnego zdania bez argumentacji, opierający się tylko na własnych teoriach.

I wiele osób już Ci udowodnilo że to ty żyjesz we własnym świecie, mi nikt tego nigdy nie napisał, i ba, jedną z tych osób był @Misanthrope ,a drugą @sidzej ,trzecią @Ratamahatta ,moglbym dalej wymieniać i dalej,ale po co, a jak Napisał to dopiero teraz ty, taka różnica.

I poparło? Ale to głównie ze względu na to że większość ewidentnie nie widziała w tym nic złego co podkreślali oraz w tym że ja uderzam w ciebie bo cię nie lubię (w sumie trochę zrozumiałe, nie trudno zauważyć że twoja osoba powinna według mnie zniknąć z tego forum raz na zawsze), żegnam.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Smutne, że twoim życiowym celem jest chęć sprawienia, abym zniknął z tej strony :D Możesz pisać, że "żegnasz", a to tylko kwestia czasu jak znów napiszesz "Dzień dobry". Tak czy inaczej, dziękuję za promocję historii o Xboxie. Widziałem, że pojawiło się kilka osób, które jej nie znały i spodobała im się. Tak więc... coś ci nie pykło.

PS Rozumiem, że te nicki, które wymieniłeś to jakiś wyznacznik jakości? Coś na zasadzie: "Patrz jakie mam plecy, ba, stanął za mną użytkownik X"? Haha, dobre. Wiszą mi ksywki i to, kto jest po twojej stronie. Nie potrzebuję grona "internetowych ziomków", aby sobie poradzić z małolatem, który ma do mnie jakieś "ale".

konto usunięte

0

@LuisSalvano widzę znowu Chwytliwy sie odpalił :D

konto usunięte

0

@El Ronaldinho Ja przedstawiam tylko swoje racje, i tyle, a on zarzuca mi prawie w każdym zdaniu kłamstwo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?